thumb 1920 1228871

Zula Hesap Aç! Zula Hesap Açma İşlemleri Nasıl Yapılır?

Zula hesap aç sorgusu oyuncular tarafından sıklıkla gerçekleştirilmektedir. Peki, Zula hesap açma nasıl yapılır? Milli ve yerli oyun olarak hayatımıza giren Zula, birçok insanın favori seçimlerinden biridir. Bu maceraya yeni adım atacaksanız; Zula hesap açma işlemleri hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. Zula kayıt işlemlerinin nasıl yapıldığını yazımızda anlattık.

Zula Hesap Aç İşlemleri Nasıl Yapılır?

Zula Mobile ile de isminden söz ettiren oyun, standart kayıt haricinde Facebook ile oturum açmanıza da izin veriyor. Zula oyununda hesap açamama problemi yaşayanlar özellikle bu tekniği kullanabilirler.nnMilli ve yerli oyun olarak lanse edilen Zula, yalnızca ülkemizde değil aynı zamanda farklı ülkelerde de geniş bir kitleye sahip. Oyunun e-spor etkinlikleri de yapılıyor. Sıfırdan Zula hesabı açanlar, kendini geliştirdikten sonra turnuvalara dahil olabilir ve e-sporcu olma imkânı elde edebilir. Peki, Zula hesap aç işlemleri nasıl yapılır? Zula kayıt için aşağıdaki işlemleri uygulayabilirsiniz:

    • Zula oyun sitesine giriş yapın. Sağ üst alanda konumlanan kayıt ol seçeneğine tıklayın.
    • Sizden talep edilen verileri girin.
    • Davranış kuralları ve kullanıcı sözleşmesi kısmını onaylamanız lazım. Sonrasında ise hesap oluştur kısmına tıklayın.
    • Karşınıza çıkan sayfadan Zula ücretsiz indir bölümüne tıklayın.

1. Zula Oyun Sitesine Girin

Zula Hesap Aç

Zula hesap aç işlemleri oyunun kendi internet sayfası üzerinden yapılmaktadır. Yalnızca Steam üzerinde oyunu oynamak istediğinizde bunu istemci aracılığı ile yaparsınız. Bunun haricinde herkes oyunu indirmeden evvel Zula hesabı açmalıdır. Oyunun sitesine giriş yaptıktan sonra sağ üst alanda yer alan kayıt ol seçeneğine tıklamanız gerekmektedir.

2. Zula Hesap Bilgilerini Girin

Zula Hesap Aç

Zula hesap aç işlemleri için kayıt ol seçeneğine tıkladıktan sonra karşınıza çıkan sayfada Zula hesap verilerini girmeniz istenir. Kullanıcı isminiz, herkes tarafından görünecek olan Zula adınız olacaktır. Bu yüzden de akılda kalıcı bir isim belirlemeyi unutmamalısınız. Şifrenizi ve e-posta hesabınızı da girmeniz lazım.

3. Davranış Kuralları ve Kullanıcı Sözleşmesini Onaylayın

Zula Hesap Aç

Zula hesap aç yaparken bu adımı da atlamamanız gerekir. Oyunda nelerin yasak olduğu ve yasaklı davranışlarda hangi yaptırımların uygulandığını mutlaka bilmelisiniz.

4. Zula İndir Seçeneğine Tıklamalısınız

Zula Hesap Aç

Zula hesap oluştur işlemlerini tamamladıktan sonra tek yapmanız gereken şey oyunu indirmek oluyor. Bu aşamada dikkat edilmesi gereken nokta ise oyunun hesap açma hediyesi oluyor. Oyunda yeni bir hesap açtığınızda hediyeler elde ediyorsunuz.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir