gsmarena 005

Yeni XREAL Taşınabilir AR Oyun Ekranı Sunuyor

XREAL Air 2 ve XREAL Air 2 Pro artırılmış gerçeklik gözlüklerinde oyun oynamak isteyen ilgilenen tüketiciler için artık ön siparişler mevcut.

Xreal Air 2 Review

XREAL, birden fazla platformda medya tüketimi için giyilebilir teknolojiye daha iyi bir yaklaşım sağlayan XREAL Air 2 ve Air 2 Pro AR gözlüklerini tanıttı. AR gözlükleri, kullanıcılara bilgilere erişmenin ve kendilerini sanal dünyalara kaptırmanın yeni bir yolunu sunuyor; XREAL, hareket halindeki kullanıcılar için giyilebilir teknoloji oluşturmaya odaklanıyor. XREAL Air 2 ve Air 2 Pro gözlükleri artık ön siparişe açık olup, popüler platformlar ve cihazlarla uyumluluğun yanı sıra oyuncular için iyileştirilmiş görsel ve ses sunuyor.

XREAL Air 2 ve XREAL Air 2 Pro

XREAL, birden fazla medya türünü tüketmekle ilgilenen müşterilere yönelik yeni XREAL Air 2 ve XREAL Air 2 Pro artırılmış gerçeklik (AR) ürünlerini tanıttı. Kullanıcılar, Microsoft Windows, iOS, Android ve kapsamlı medya tüketim seçenekleri sunan diğer platformlara yönelik destek ile yeni XREAL ürünleriyle giyilebilir teknolojiye daha iyi bir yaklaşım bekleyebilirler. AR, son birkaç yılda Pokemon GO’nun ve sürükleyici artırılmış teknolojiyi kullanan diğer mobil oyunların ortaya çıkmasıyla istikrarlı bir şekilde gelişti.

AR, son dönemde kullanıcılarına yeni yaklaşımlar sunan, özellikle de görüş alanları dahilindeki her türlü bilgiye erişmelerini sağlayan AR gözlükleri ile birlikte ürünlerinde artışa tanık oluyor. XREAL, hareket halindeki kullanıcılara uyum sağlamak için giyilebilir teknolojiye odaklanarak erişilebilirliği farklı şekillerde (akıllı gözlükler ve başa takılan ekranlar gibi) olabilir.

74

Ekim ayının sonuna doğru XREAL, ABD, İngiltere ve diğer Avrupa pazarları için XREAL Air 2 ve XREAL Air 2 Pro gözlüklerini duyurdu. XREAL Air 2, oyuncuların deneyimlemesi için daha fazla görsel, uzamsal ses ve uzamsal ekran uygulayarak 2022’de ortaya çıkan önceki modeli geliştiriyor.

Birçok popüler platformla uyumlu olacak şekilde tasarlanmış, daha hafif, daha ince ve daha şıktır. Steam Deck ve ROG Ally gibi platformlar, sabit taşınabilir oyun için 120Hz Yenileme Hızı ile tamamlanan 330″ ekran sunumu için gözlüklerle görüntülenebilir. XREAL olsa da, USB-C çıkışıyla oluşturulmuş herhangi bir cihaz çalışacaktır. Oyuncular gözlüklerini Nintendo Switch, PlayStation 5 veya Xbox Series X|S’e bağlamak istiyorlarsa Beam’e ihtiyaç duyulacak.

İlgilenen VR/AR tüketicileri XREAL Air 2 gözlüklerini şimdi 399 ABD Doları, 399 İngiliz Sterlini ve 459 Avro fiyatla ön sipariş verebilirler; XREAL Air 2 Pro’nun fiyatı 449 USD, 449 GBP ve 515 Euro’dur. Ürünler ABD, İngiltere, Almanya, Fransa ve İtalya bölgelerine gönderilecek. ABD ve İngiltere, gözlüklerinin Kasım ortasından sonuna kadar gelmesini bekleyebilirken, diğer Avrupa bölgelerinin de gözlüklerini Aralık ayında alması bekleniyor. Her iki ürün de şu anda Çin ve Japonya’da mevcuttur.

Sanal gerçekliğin (VR) yatırım yapılması pahalı bir dünya haline gelmesiyle AR, kullanıcılara sanal dünyalarını biraz daha farklı deneyimlemeleri için alternatifler sunmayı amaçlıyor. AR gelişmeye devam eden etkileşimli bir etkinliktir. Sürekli büyüyen pazarı, oyuncuları en sevdikleri oyunları oynamanın yeni yollarını sağlayarak teknolojinin neler sunabileceğini görmeye davet ediyor. AR gözlükleri, oyuncuların keşfettikleri dünyalara daha fazla dahil olabilmeleri için benzersiz bir formdur.

 

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir