388250

Yeni Tomb Raider Oyununun Senaryosu Sızdırıldı

Yıllardır oyun dünyasında gelişimin örneği olarak gösterilen Tomb Raider için yeni bir oyun daha yolda. Unreal Engine 5 ile geliştirilecek olan yeni Tomb Raider hakkında birkaç sızıntı yapıldı. Şirketin avukatı ise hızlıca harekete geçti ve podcasti sildirdi. Colin Moriarty tarafından yayınlanan bir podcast’te oyun hakkında birkaç bilgi sızdırıldı.

Lara Croft artık oyununun zirvesinde. Miras ve ailevi meselelerle uğraşan tecrübesiz genç kadının günleri geride kaldı, Lara çocukluğunu bırakıp macera ve amaçlı bir hayatı tamamen benimsedi. Sonrasında başarılı kadın, harabeler arasında olmayı kabul etti.” dedi.nnPodcast’in devamında ise “Lara, uzun yıllar unutulmuş yerlerin derinliklerine daldı, birçok hain rakiple savaştı ve dünyanın kayıp sırlarını öğrenmeye çalıştı. Ama yıllar geçtikçe Lara zirvede yalnızlaştı. Bu sonraki bölümün başlangıcı, Lara’ya bu macerada tek başına ayakta duramayacak kadar büyük bir sorun getiriyor. Lara, ancak yanında bir ekiple üstesinden gelebileceği bir zorlukla karşılaşacak.” dedi.

tomb raider

Yeni Tomb Raider Oyununun Senaryosu Sızdırıldı

Chris ve Dustin sunucuları, Tanvi adında bir kadın olan Lara ve Devindra adında bir adamı içeren iki sahneyi canlandırdı. Son olarak Moriarty, aradıkları kadın oyuncunun başka bir kadın ile romantik sahneleri olacağını fakat cinsel sahneler olmayacağını belirtti.

Daha fazla oyun haberleri için sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir