lego 2k goooal listed by playstation store with a first image cover654b75f34ba1e

Yeni LEGO Video Oyunu Sızdırıldı

Resmi bir duyuru öncesinde oyunun mağaza sayfasının yayına girmesi sayesinde yeni bir LEGO oyunu, dikkatli bir hayran tarafından zamanından önce ortaya çıkarıldı. Avustralya PlayStation Store’da sızdırılan bir mağaza sayfası, 2K Games‘in bir sonraki LEGO oyununun LEGO 2K Gooal adını vereceğini öne sürüyor! ve LEGO mini figürleriyle futbol temalı oynanışı içerecek. LEGO, 2K dahil diğer stüdyoların popüler oyuncağa dayalı oyunlar geliştirmesine izin vererek video oyunu lisansını çeşitlendirmeyi seçti.

the 10 best lego games of all time jpry

Liste aynı zamanda bazı oyuncular arasında endişe yaratabilecek mikro dönüşümlerin oyunda potansiyel olarak uygulanabileceğine de işaret ediyor. Ancak bu bilginin 2K Games tarafından resmi olarak doğrulanmadığını da belirtelim.

2K tarafından geliştirilen yeni bir LEGO video oyununun çizimleri, tam anlamıyla ortaya çıkmadan önce sızdırılmış gibi görünüyor. LEGO oyunları en uzun süredir Traveller’s Tales tarafından geliştirildi, ancak son zamanlarda tuğla üreticisi lisansı çeşitlendirmeyi ve diğer stüdyolara popüler oyuncağa dayalı video oyunları geliştirmelerini teklif etmeyi seçti.

2022 yılında 2K Games, LEGO Company ile çoklu oyun anlaşması yapan stüdyolardan biri olarak ortaya çıktı. Mayıs 2023’te piyasaya sürülen LEGO 2K Drive, eleştirmenler tarafından pek iyi karşılanmadı ancak çılgın yarışçı, aile dostu konumu sayesinde yine de izleyicisini buldu. 2K’nın bir sonraki oyunu henüz resmi olarak onaylanmadı ancak dikkatli bir hayran sayesinde, oyunla ilgili bazı bilgiler gün ışığına çıktı.

best switch lego games

Reddit‘te bir JammyBoi64 kullanıcısı tarafından tespit edilen LEGO 2K Goooal! 2K Games’in bir sonraki oyunu gibi görünüyor. Posterde, herhangi bir resmi duyuru öncesinde Avustralya PlayStation Store’daki bir mağaza sayfasının kısa süreliğine kamuya açıklandığı fark edildi. LEGO 2K Harika! Sumo Digital tarafından geliştirildiği ve LEGO şirketi ile yapılan çok anlaşmalı bir anlaşmanın parçası olarak 2K tarafından yayınlandığı iddia ediliyor.

O zamandan beri aşağı çekilen sayfada, futbol sahasına taşınan çeşitli LEGO mini figürlerinin yanı sıra oyunun kendisi hakkında bazı temel bilgilerle oyunun temel sanatı sergileniyordu. JammyBoi64’ün ekran görüntüsüne göre LEGO 2K Goooal! Hem PS4 hem de PS5 konsollarında yayınlanacak şekilde ayarlandı ve hem çevrimiçi hem de çevrimdışı oyunu destekliyor. Nesiller arası yayın, hem LEGO 2K Drive hem de TT tarafından geliştirilen LEGO Star Wars: The Skywalker Saga‘nın çok nesilli konsollarda piyasaya sürülmesi nedeniyle anlaşılabilir bir durumdur.

91Q pJ40XML

Liste aynı zamanda mikro dönüşümlerin futbol oyununa da uygulanabileceğini doğruluyor. 2K daha önce oyun içi işlemleri uyguladığı için eleştirilere maruz kalmıştı, bu nedenle mikro işlemlerle ilgili herhangi bir haber bazı oyuncular için endişe verici olabilir. Çevrimiçi olarak oynayabilecek oyuncu sayısı hakkında çelişkili bilgilerin de mevcut olması nedeniyle bilgilerin yanlış olabileceğini belirtmekte fayda var. 2K’dan resmi bir duyuru gelene kadar oyuncular, oyun içi mikro işlemlerin uygulanıp uygulanmayacağını görmek için beklemek zorunda kalacak.

2K’nın bir sonraki LEGO oyununun durumu hakkında resmi bir açıklama yapılmamış olsa da, LEGO 2K Gooal! Oyunun Kore derecelendirme kurulu tarafından Haziran 2023’te derecelendirilmesinin teşvikiyle bir süredir ortalıkta dolaşıyor. Görünüşe göre açıklama çok yakın ve tatil sezonu hızla yaklaşırken 2K Games, LEGO 2K için sıraya giriyor olabilir Çok güzel! Noel zamanında gölgeye bırakılacak.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir