pubg playerunknowns battlegrounds 2020 games 5k 8k 3440x1440 218 scaled

Yeni Başlayanlar İçin PUBG Taktikleri

PUBG oyununa yeni başlayacaksanız; PUBG taktikleri yazımız ilginizi çekebilir. Dünyanın en çok tercih edilen battle royale oyunlarından olan PUBG, geçtiğimiz senelerde mobil platformlar için yayına girmişti. Başarısı diğer birçok PC oyununu katlayan PUBG Mobile, günümüzde mobilde en çok oynan oyunlardan biri oluyor.nnSiz de bu oyunu keşfetmek istiyorsanız; işte PUBG taktikleri…

İniş Yapacağınız Bölgeye İyi Karar Verin

PUBG Taktikleri

Bu oyun için en önemli taktiklerden biri nereye atlayacağınıza doğru karar vermektir. Hayatta kalmak mı istiyorsunuz? Yoksa savaşmak mı? Eğer ki hayatta kalmayı istiyorsanız; pek çok oyuncunun indiği alanlardan uzak durmalısınız. Bu aşamada yapabileceğiniz en iyi şey sonlara doğru uçak boşalınca atlayış yapmak.

Güvenli Bölgeye Hemen Gitmenize Gerek Yok

PUBG Taktikleri

PUBG taktikleri devam ediyor. Oyunda yapmanız gereken en önemli şeylerden biri şüphesiz ki güvenli alanları takip etmek. Ancak oyunun başlarında direkt olarak güvenli alana gitmeniz gerekmez. İlk üç gaz dalgasının çok yavaş geldiğini ve büyük zararlar vermediğini hatırlatırız.

Hızlı Lootlanın

PUBG Taktikleri

Hızlı lootlanmak, bütün battle royale oyunları için temel bir kuraldır. Bu sebeple de haritaya ilk ayak bastığınız zaman aynı alana sizden başka inen takımların da olduğunun farkında iseniz zırh, silah ve kask gibi temel materyalleri bulduktan sonra rakiplerinizin üzerine koşun.

Çeşitli Silahlarla Antrenman Yapın

PUBG Taktikleri

PUBG taktikleri arasında bir diğeri de çeşitli silahlarla antrenman yapmak. Çünkü silahları çok iyi tanırsanız; herhangi bir sürpriz ile karşılaşmamış olursunuz. Bunun için eğitim modunu tercih edebilirsiniz.

Takımınızla Oynayın

PUBG Taktikleri

Eğer ki oyunda rastgele bir takıma dahil olduysanız; takım arkadaşlarınızın çoğunun işe yaramaz olması muhtemel. Fakat arkadaşlarınızla oynuyorsanız her daim bir arada kalmaya dikkat edin. Yapmanız gereken şey ise görüş mesafesini koruyarak çeşitli alanlara dağılmak.

Silahlarınızı Daima Dolu Tutun

PUBG Taktikleri

Önemli PUBG taktikleri arasında silahların doluluğu da yer alıyor. Bir düşmanı öldürdükten sonra ya da herhangi bir çatışma sonrasında silahlarınızı tekrardan doldurmanız gerektiğini unutmamalısınız. Aksi halde kötü bir durum karşısında cephanesiz kalabilirsiniz. Bu da rakibinizin sizi öldürmesi ile sonuçlanabilir. Bu yüzden silahların doluluğuna dikkat etmelisiniz.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir