Yeni Assassin’s Creed Çıkış Tarihi

Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu merakla bekleniyor. Oyun dünyasını alt üst eden yeni bilgilerle karşınızdayız!  Bu bilgiler arasında oyunun çıkış tarihi ve yeni ismi de yer alıyor.

En son Valhalla ile 2020 senesinde karşımıza çıkan serinin devam oyunu, birçok hayran tarafından merakla bekleniyor. Oyunla ilgili olarak Ubisoft tarafından henüz bir resmi açıklama yapılmamışken, yeni önemli bilgilerin ortaya çıktığını duyuralım.nnFransız YouTuber j0nathan paylaşmış olduğu videosunda, oyun dünyasını yakından ilgilendiren bilgiler sundu. Ünlü YouTuber, yeni Assassin’s Creed oyunu hakkında konuştu. Oyunun ismini ve oyunun dünyasına ait olan bilgileri paylaştı. Bunların çoğu Bloomberg yazarı Jason Schreier tarafından doğrulandı. İşte oyunla ilgili yeni haberler…

Yeni Assassin’s Creed Oyununun İsmi: Assassin’s Creed Mirage

Yeni Assassin's Creed Çıkış Tarihi

Fransız YouTuber j0nathan tarafından paylaşılan bilgiler ışığında yeni Assassin’s Creed oyununun ismini öğrenmiş oluyoruz. Elde edilen bilgilere göre serinin yeni oyununun ismi Assassin’s Creed Mirage olacak. Bu bilgi ise Bloomberg yazarı tarafından doğrulanmış durumda.

860’lı Yılların Bağdat’ına Dönüyoruz

Yeni Assassin's Creed Çıkış Tarihi

Paylaşılan ayrıntılara göre yeni oyunda Basim Ibn Ishaq’ı canlandırıyoruz. İlgili karakter Konstantinapol’de kurulan Hidden Ones’ta Master Assassin görevini üstlenmektedir. Aynı zamanda Ezio Auditore ile bağlantıları vardı. Karakteri 860-870’li yılların Bağdat’ında yöneteceğiz.

Yeni Assassin’s Creed Oyunu Eylül 2023’te Piyasaya Giriş Yapacak

Yeni Assassin’s Creed oyunu çıkış tarihi çoğu insan tarafından merak ediliyordu. Oyunla ilgili çıkan haberlere göre Eylül 2023’te piyasada olacağı duyuruldu. Bu tarih Jason Schreier tarafından da doğrulandı.

Assassin’s Creed Mirage ile İlgili Diğer Önemli Detaylar

Yeni Assassin’s Creed oyunu hakkında şunları da söyleyebiliriz:

    • Seviye sistemi, diyalog seçenekleri ve cinsiyet seçimi gibi RPG özellikleri oyunda olmayacak.
    • En son 2015 yapımı seride gördüğümüz Eagle Vision bu seride de olacak.
    • Oyunla alakalı ayrıntılar 10 Eylül tarihindeki Ubisoft Forward etkinliğinde açıklanacak.
    • Ubisoft son dönemlerde Assassin’s Creed Remake oyunu için çalışmalarını sürdürüyor.
    • Ayrıca j0nathan’ın iddialarına göre oyunun birden çok şehirde geçeceği söylendi. Ancak Jason kaynakları tarafından bu bilginin yalan olduğu söylendi. Bu konuyla ilgili henüz kesinleşmiş bir bilgi bulunmuyor.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir