wp4437084

Piyasaya Giriş Yapacak Yeni Oyunlar 2022

Yeni oyunlar 2022 bitmeden oyun tutkunlarının beğenisine sunulacak. Senenin ilk yarısını pek heyecanlı geçirmemiş olsak da Dying Light 2 ve Elden Ring gibi başarılı oyunlar karşımıza çıkmıştı. Senenin geri kalanında ise bizleri birçok oyun bekliyor. İşte o yapımlar…

A Plague Tale: Requiem

18 Ekim’de piyasaya sürülecek olan A Plague Tale: Requiem, Nintendo Switch, Xbox Series X|S ve PlayStation 5 ve PC’de oynanabilecek. Serinin ilk oyunu olarak öne çıkan yapım, yüksek bütçeli olmayan, duygusal, gizlilik tabanlı bir oynanış stiline dayanan ve sürükleyici bir macera oyunu.

Atomic Heart

Yeni oyunlar arasında bir diğeri de Atomic Heart oluyor. Muazzam atmosferi ve oynanışı ile dikkat çeken oyun, senenin en iddialı oyunlarından biri olacak. Yılın dördüncü çeyreğinde oyuncularla buluşacak. Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve PC’de oynanabilecek. Çıkış tarihi henüz kesinleşmiş olmasa da 2022 bitmeden piyasada olacağını biliyoruz. Fizikleri, animasyonları, tatmin ediciliği ile oyuncuların favorilerinden biri olacak.

Call of Duty: Modern Warfare II

28 Ekim’de çıkacak olan Call of Duty: Modern Warfare II, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve PC’de oynanabilecek. Yeni oyunlar arasında yer alan yapım, çoğu insan tarafından merakla bekleniyor. Oyun, seneler önce deneyimlemiş olduğumuz o muhteşem macerayı bizlere daha geniş bir çerçevede sunacak. 2022’nin en iddialı oyunlarından olacağı şüphesiz.

God of War Ragnarök

9 Kasım’da yayına girecek olan God of War Ragnarök, PlayStation 4 ve PlayStation 5 üzerinden oynanabilecek. İskandinav mitolojisinde Ragnarök kıyamet anlamına geliyor. Oyunun ise pek çok tanrının düşüşüne ve ortadan kaybolmasına ev sahipliği yapacağı kesin. Bir önceki seriye kıyasla çok daha uzun bir hikaye bizleri bekliyor.

Gotham Knights

Yeni oyunlar listesi Gotham Knight ile devam ediyor. Gotham Knight; 21 Ekim’de bizlerle olacak. PC, Xbox Series X|S ve PlayStation 5 üzerinden oynanabilecek. Oyun, Redhood, Robin, Batgirl ve Nightwing gibi dört farklı karakter içeriyor. Arkadaşlarınızla birlikte bu oyunu oynayabilir, harika zamanlar geçirebilirsiniz.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir