Xbox Game Pass 3 e1695628650615

Xbox Game Pass Ultimate Yeni Birinci Gün Oyununu Ekliyor

Xbox Game Pass Ultimate serisinin en son güncellemesi, abonelerin göz atabileceği yepyeni bir birinci gün oyunu ekliyor.

Mineko Date 04 19 23

Xbox Game Pass Ultimate aboneleri artık Cities: Skylines 2‘ye yalnızca PC Game Pass üzerinden erişebilirken, konsol kullanıcılarının oyunun Series X’te yayınlanmasını beklemesi gerekiyor. PC Game Pass bazen Warhammer 40,000: Darktide gibi özel oyunları konsollara çıkmadan önce alır. Cities: Skylines 2 olumlu eleştiriler aldı, ancak bazı eleştirmenler selefine kıyasla bazı özelliklerin eksik olduğunu belirtiyor ancak güncellemeler gelecekte bu sorunu çözebilir.

Xbox Game Pass Ultimate aboneleri, şu anda yalnızca PC’de mevcut olan Cities: Skylines 2’ye göz atabilir. Deneyimsiz olanlar için Game Pass’in kaydolabileceği dört farklı sürümü vardır. Xbox Game Pass Core, abonelere, standart Game Pass aboneliğiyle sunulan, ana Game Pass kitaplığından seçilmiş bir oyun listesine erişim sağlar. PC Game Pass, adından da anlaşılacağı üzere Game Pass’in PC versiyonudur.

Xbox Game Pass Ultimate, tüm Game Pass avantajlarını tek bir yerde bir araya getirir. Aboneler çoğunlukla PC Game Pass ve Xbox Game Pass arasında eşitlik bekleyebilirler ancak bir oyunun yalnızca birinde veya diğerinde mevcut olduğu nadir durumlar da vardır.

PC Game Pass’in çoğu zaman hizmetin konsol sürümüyle karşılaştırıldığında ayrıcalıklı özellikleri olduğu görülüyor; tıpkı oyunun Xbox Series X’te kullanıma sunulmasından tam bir yıl önce Warhammer 40.000: Darktide’a sahip olduğu zamanlardaki gibi.

Önceki Warhammer 40,000: Darktide gibi Cities: Skylines 2 de şu anda yalnızca PC Game Pass’te mevcut. Yeni çıkan birinci gün oyununun başlangıçta PC ile aynı gün konsollarda yayınlanması planlanmıştı ancak Cities: Skylines 2’nin konsol versiyonunda çıkış tarihi gecikmesi yaşandı.

shutterstock 1843441207

Konsol Game Pass aboneleri bu konuda hayal kırıklığına uğrayabilir ancak kaliteli bir PC’ye sahip olanlar Game Pass abonelikleriyle Cities: Skylines 2’yi istedikleri kadar oynayabilirler. Oyunun konsol versiyonu yayınlandığında, hayranlar oyunun ilk gün konsol Game Pass’e ulaşmasını bekleyebilirler.

Yeni Xbox Game Pass Oyunları Çok Yakında

Cities: Skylines 2, şu ana kadar çoğunlukla olumlu eleştiriler almış bir şehir kurma ve yönetim oyunudur. Cities: Skylines 2 incelemelerinde bahsedilen ana çekişme noktası, oyunun selefi kadar tam özellikli olmaması, ancak gelecekteki güncellemelerin devam oyununu eşit hale getirmesi oldukça muhtemel. İlk oyunu beğenen veya türü beğenen PC Game Pass aboneleri, kesinlikle Cities: Skylines 2’yi en kısa zamanda denemeliler.

2x1 NSwitch MinekosNightMarket 1

Ekim 2023 çıkmadan önce sabırsızlıkla bekleyeceğiniz daha fazla Xbox Game Pass oyunu var. Game Pass Ultimate aboneleri özellikle 26 Ekim‘de çıkacak olan Dead Space yeniden yapımını sabırsızlıkla bekleyebilirler. Frog Detective: The Entire Mystery ve Minkeo’s Night Market aynı gün hem vanilya Game Pass’e hem de PC Game Pass’e geliyor; Headbangers: Rhythm Royale ve Justant 31 Ekim’de başlıyor.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir