disney dreamlight valley early access review 5k2t

Xbox Game Pass Eylül Ayı Oyunları

Xbox Game Pass eylül ayı oyunları merak ediliyordu. Bu ay, oyuncular açısından hareketli geçecek. Çünkü sisteme eklenecek birbirinden eğlenceli oyunlar bizleri bekliyor.

Xbox Game Pass Eylül Ayı Oyunları Hangileri?

Eylül’de Xbox Game Pass kullanıcılarına sunulacak oyunlar belli oldu. Bu ayın yarısında tam olarak sekiz oyun kullanıcılarla buluşacak. İşte o oyunlar…

Disney Dreamlight Valley: Founder’s Edition

Xbox Game Pass Eylül Ayı Oyunları

Oyuncuların, ikonik Pixar ve Disney karakterleri ile büyülü bir dünyaya giriş yapmalarına olanak tanıyor. Çoğu insanın favorilerinden biri olacağa benziyor.

Opus Magnum

Xbox Game Pass Eylül Ayı Oyunları

Xbox Game Pass eylül ayı oyunları arasında yer alan Opus Magnum, açık uçlu bir bulmaca oyunu. Oyunculara karmaşık dönüşüm motorunda ustalaşma fırsatı tanıyor. Silahlar, değerli taşlar ve daha fazlasını oluştururken eğlenceli vakitler geçirmemizi sağlayacak.

Train Sim World 3

Xbox Game Pass eylul ayi oyunlari 3

Üç farklı rota ve son derece güçlü dokuz lokomotif bu oyunda öne çıkıyor. Oyun, en zorlu hava koşullarında dahi tren sürme deneyimi vadediyor.

Asher of the Singularity: Escalation

Xbox Game Pass Eylül Ayı Oyunları

Xbox Game Pass eylül ayı oyunları listesinde yer alan bu muazzam oyun, dinamik bir savaş alanı sunuyor. Bütün orduların komuta edildiği bir strateji oyunu olarak dikkat çekiyor.

DC League of Super-Pets: The Adventures of Krypto and Ace

Xbox Game Pass eylul ayi oyunlari 5

Lex Luthor’un Metropolis sokak hayvanlarını kaçırma planıyla beraber oyuncular, özel yeteneklerini kullanıyorlar, göklerde süzülüyorlar. Son derece macera dolu bir oyun olarak lanse ediliyor.

You Suck at Parking

Xbox Game Pass eylul ayi oyunlari 6

Bu, dünyanın en zorlu park etme oyunları arasında yer alıyor. Oyunun amacı ise durmak. Tam anlamıyla fizik tabanlı bir oyun. Kullanıcılar, zorlu parkurlarda araba sürme keyfi yaşıyor.

Despot’s Game

Xbox Game Pass eylul ayi oyunlari 7

Xbox Game Pass eylül ayı oyunları arasında bir diğeri de Despot’s Game oluyor. Bu, taktik savaş oyunudur. Oyuncular diğer oyuncularla ya da düşmanlarla savaşırken bir ekip kuruyor, ekibi düşmanları yenmek amacıyla feda ediyorlar.

Metal: Hellsinger

Xbox Game Pass eylul ayi oyunlari 8

Güçlü silahlar, şeytani düşmanlar ve metal müzik ile öne çıkan bir FPS oyunu. Kullanıcılar hedefe erişmek için sekiz cehennemde yol alıyorlar ve şeytanlar ile savaşıyorlar. Bol macera içeren bir oyun olduğunu belirtmeliyiz.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir