1063604

Xbox Game Pass 6 Oyuna Veda Ediyor

Ekim ayında Xbox Game Pass‘e daha fazla oyun geliyor, ancak her zamanki gibi, yeni gelenler için dijital bir alan oluşturulabilmesi için birkaç oyunun daha başarısız olmasını bekleyebilirsiniz.

wp11037589

Microsoft genellikle bu kötü haberi Game Pass kütüphanesine yeni eklemelerle ilgili iyi haberlerin yanı sıra özel bir gönderide yayınlıyor, ancak görünen o ki Xbox uygulaması bu ay blog gönderisini geride bıraktı.

Bu ay samuray macerası Trek to Yomi‘nin yanı sıra The Legend of Tianding, Shenzhen I/O, Overwhelm, Eville ve Turnip Boy Commits Tax Evasion’a veda edebilirsiniz. Bu oyunları denemek için 16 Ekim’e kadar zamanınız olacak ve önceki aylarda olduğu gibi iki oyundan kaldırma dalgası beklenecek. Bunları oynamaya devam etmek istiyorsanız Xbox Game Pass aboneliklerine dahil olan ayrıcalıkların bir parçası olarak bunları %20 indirimle satın alabilirsiniz.

desktop wallpaper shenzhen i o handheld game google io

16 Ekim’de Xbox Game Pass’ten ayrılıyoruz

  • Trek to Yomi
  • The Legend of Tianding
  • Shenzhen I/O
  • Overwhelm
  • Eville
  • Turnip Boy Commits Tax Evasion

Eylül ayı, Lies of P, Starfield, Party Animals, Payday 3 ve Cocoon’un hizmete eklenmesiyle Xbox Game Pass için oldukça güzel bir aydı. Bu ay Gotham Knights, The Lamplighter’s League ve Forza Motorsport Ekim ayı kadrosunu başlatıyor.

Like a Dragon serisinin hayranlarının bu yılın sonuna doğru sabırsızlıkla bekleyecekleri çok şey var, çünkü Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name 9 Kasım’da ilk gün yayınlanacak. Like a Dragon: Ishin daha sonra eklenecek.

desktop wallpaper gameplay yakuza like a dragon revealed on xbox series

Tarihi ve onaylanan diğer birinci gün sürümleri arasında 26 Ekim‘deki Mineko’s Night Market, 17 Kasım‘daki Persona 5 Tactica ve 2 Şubat 2024‘teki Persona 3 Reload yer alıyor. Microsoft ayrıca Eylül ayında Game Pass’in bütçe dostu bir versiyonu olan ve ayda 10 dolara 36 oyundan oluşan daha küçük bir kütüphane sunan Game Pass Core‘u piyasaya sürdü.

Xbox Game Pass Nasıl Alınır?

Xbox Game Pass, Xbox oyunlarını ve diğer oyunları geniş bir kütüphanede oynamanıza olanak tanıyan bir abonelik hizmetidir. Xbox Game Pass’i satın almak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz

1. Xbox Game Pass Üyelik Türünü Seçin:

Xbox Game Pass, farklı üyelik seviyelerine sahiptir, bu yüzden hangi türü satın almak istediğinizi belirlemeniz gerekecektir. Bu seviyeler, Xbox Game Pass Ultimate, Xbox Game Pass for Console (Sadece Konsol için), Xbox Game Pass for PC (Sadece PC için) ve Xbox Game Pass for Cloud (Sadece Bulut için) gibi farklı seçenekleri içerebilir.

İhtiyaçlarınıza ve oyun platformunuza bağlı olarak en uygun üyelik türünü seçin.

Ekran goruntusu 2023 10 03 151549

2. Xbox Hesabınıza Giriş Yapın:

Xbox Game Pass satın almak için bir Xbox hesabınızın olması gerekecektir. Xbox hesabınız yoksa, bir tane oluşturmanız gerekecektir. Ardından Xbox web sitesine gidin ve hesabınıza giriş yapın.

3. Xbox Game Pass’i Satın Alın:

Xbox hesabınıza giriş yaptıktan sonra, Xbox Game Pass üyeliğinizi satın alabilirsiniz. Bu aşamada, hangi üyelik seviyesini seçtiğinizi belirlemiş olmanız gerekecek.

4. Ödeme Yöntemi Ekleyin:

Üyeliği satın almak için ödeme yöntemi eklemeniz gerekecektir. Kredi kartı veya PayPal gibi çeşitli ödeme seçenekleri genellikle kabul edilir.

game pass aboneligi paylasmak mumkun oluyor iste fiyati

5. Ödemeyi Onaylayın:

Ödeme bilgilerinizi ekledikten sonra, ödemeyi onaylayın ve işlemi tamamlayın.

6. Aboneliğinizin Keyfini Çıkarın:

Ödeme işlemi tamamlandığında, Xbox Game Pass aboneliğiniz aktif hale gelecektir. Şimdi Xbox konsolunuzda, PC’nizde veya Bulut oyun hizmeti üzerinden geniş oyun kütüphanesinden oyunlarınızı indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Xbox Game Pass aboneliği, aboneliğin süresi boyunca oyunları sınırsızca oynama hakkı verir. İsterseniz, abonelik süresi boyunca yeni oyunlar da eklenir ve bu oyunları ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Unutmayın ki Xbox Game Pass aboneliği süresince bu oyunlara erişebilirsiniz, ancak abonelik sona erdiğinde bu oyunları oynamaya devam etmek için aboneliği yenilemeniz gerekir. Xbox Game Pass, yeni oyunların çıkışı sırasında bu oyunlara erişim sağlar. Bu, oyunseverlerin en yeni başlıkları hemen denemelerini mümkün kılar.

Xbox Game Pass, hem Xbox konsolunuzda hem de Windows PC’nizde oyun oynamanıza olanak tanır. Bu, her iki platformda da aynı abonelikle oyunlarınızı oynayabilmeniz anlamına gelir.

Xbox Game Pass, oyunculara geniş bir oyun kütüphanesi sunarak çeşitli oyun deneyimleri yaşamalarına olanak tanırken, aynı zamanda yeni oyunları daha uygun maliyetlerle deneme fırsatı sunar. Ayrıca, çevrimdışı oynama, indirimler ve diğer avantajlar da sağlar. Bu nedenle birçok oyuncu için cazip bir seçenek olabilir.

 

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir