A5X9tZqsiDku7mhmMCg4bn

World of Warcraft Hearthstone Hediyesi

Rüyanın Umudu Amidrassil’e baskın düzenleyen World of Warcraft hayranları, eğer şanslılarsa harika bir ocak taşı oyuncağına sahip olabilirler. World of Warcraft oyuncuları, beşinci boss’tan düşen Amidrassil baskınında yeni bir ateşli ocak taşı oyuncağı elde edebilirler. Kozmetik ocak taşı, varsayılan ocak taşının yerini alır ve patlayan ateş sütunları oluşturarak oyuncuları ana üslerine ışınlar.

Oyuncular, Amirdrassil baskınında ocak taşının yanı sıra seviye setleri, binekler, özelleştirmeler ve efsanevi silahlar gibi diğer nadir ödülleri de elde etme fırsatına sahip olacak.

maxresdefault 35

World of Warcraft oyuncuları, Yama 10.2, Guardians of the Dream’deki yeni Amidrassil, Dream’s Hope baskını ile muhteşem bir ateşli ocak taşı oyuncağına sahip olabilir. Bu göz kamaştırıcı kozmetik, yeni World of Warcraft baskınının orta karşılaşmalarından birinden düşüyor, bu da oyuncuların onu elde etmek için bolca şansa sahip olması gerektiği anlamına geliyor.

Rüyanın Umudu Amidrassil, World of Warcraft’a Yama 10.2, Guardians of the Dream’de gelen yeni baskındır. WoW için bir sonraki içerik güncellemesi 7 Kasım‘da yayınlanacak, ancak yeni baskın ve Dragonflight Sezon 3, bir sonraki hafta 14 Kasım‘da başlayacak.

World of Warcraft Nasıl Oynanır, Nedir?

World of Warcraft (WoW), Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen ve yayınlanan popüler bir MMORPG (Massively Multiplayer Online Role-Playing Game) oyunudur. Oyun, ilk olarak 2004 yılında piyasaya sürüldü ve o zamandan beri büyük bir oyuncu kitlesi tarafından oynanmaya devam ediyor. World of Warcraft, geniş ve zengin bir fantastik evrene dayanmaktadır ve oyunun ana teması, Horde ve Alliance adlı iki büyük rakip grup arasındaki çatışma ve işbirliği üzerine kuruludur.

World of Warcraft Oyuncağı!

Oyuncular, Amidrassil’e girip dokuz yeni World of Warcraft patronuyla karşılaştıklarında her türden harika eşya kazanma şansına sahip olacaklar. Böyle bir damla olan Hearthstone of Flame, varsayılan ocak taşının yerini alabilecek yeni bir kozmetiktir. Ocak taşı kullanıldığında, yavaş yavaş oyuncunun etrafını saran, patlayan ateş sütunları oluşturur ve bir patlamada bir araya geldikten sonra onları ana üslerine ışınlar.

Bu oyuncak, baskının beşinci patronu olan Alevin Bekçisi Larodar’dan her zorlukta düşer, böylece oyuncular, karşılaşmalarda ilerledikçe bu kozmetik ürününü çok fazla zorluk yaşamadan kullanabilecekler.

Kozmetik ocak taşları oldukça değerli koleksiyon parçalarıdır. Hallow’s End ve sınırlı süreli Diablo 4 geçiş etkinliği de dahil olmak üzere World of Warcraft’taki bazı etkinlikler, Dragonflight’ın yeni Eredar özelleştirmesi Draenei görevi veya Shadowlands Covenants gibi oyunun belirli kalıcı parçaları gibi bu oyuncakları da içeriyor. Oyuna herhangi bir fayda sağlamazlar, ancak benzersiz animasyonları onları birçok hayran tarafından imrendiriyor.

FQ6KuhDXoAEE6dT

World of Warcraft Oyuncuları Heyecanlanıyor!

Hayranlar, World of Warcraft baskınından ödül olarak kozmetik bir ocak taşı gördüklerinde heyecanlanıyorlar. Genellikle oyuncuların bir baskından teçhizatın yanı sıra almayı bekleyebilecekleri tek şey bineklerdir, bu nedenle bu benzersiz eşyaları baskın düşüşleri yoluyla elde etme şansına sahip olmak büyük bir artı. Pek çok hayran bunu Fire Mage’lerinde, Destruction Warlock’larında veya World of Warcraft’taki Druid of the Flame temalı karakterlerinde kullanmak için sabırsızlanıyor.

Bu, Rüyanın Umudu Amidrassil’e girmek için yeterli bir neden değilse, oyuncular baskında başka harika ödüller de kazanabilirler. Yeni seviye setlerine ek olarak, son patron Fyrakk, oyuncuların binebileceği veya World of Warcraft Druidlerinin dönüşebileceği ateşli bir baykuş bineği, Dragonriding ejderlerini Primal Incarnate’e dönüştüren özelleştirmeler ve yeni bir Efsanevi iki elli düşürür. Fyr’alath, yani Rüya Yaratanı adlı balta.

World of Warcraft artık PC’de mevcut.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir