169517

World of Warcraft Dragonriding Ne Zaman Yayınlanıyor?

Aylar süren spekülasyonların ardından World of Warcraft nihayet merakla beklenen Dragonriding özelleştirmesinin oyuna ne zaman ekleneceğini açıkladı.

WoW Dragonflight Kalecgos 005 1080p7.0

World of Warcraft Patch 10.2

World of Warcraft Patch 10.2, Guardians of the Dream, Dragonriding binekleri için beyaz tonlama özelleştirmeleri de dahil olmak üzere yeni özelleştirme seçenekleri sunacak. Oyuncular, Gümüş Pulu ve yeniden inşa edilen Tyr’s Guard’ı içeren Tyr görev serisini tamamlayarak Dragonriding binekleri için beyaz pullar kazanabilirler.

World of Warcraft’taki Dragonriding hayranları, Yama 10.2’de yeni özelleştirilebilir ejderlerin, ateşli bir baykuş bineğinin ve yeni Dragonriding özelliklerinin ve gliflerinin kilidini açmayı sabırsızlıkla bekleyebilirler.

World of Warcraft, Dragonriding ejderlerine yönelik anlaşılması zor beyaz tonlamalı özelleştirmelerin nihayet 10.2 Yaması, Guardians of the Dream’de elde edilebileceğini açıkladı. Her ne kadar oyuncular bir süredir bu muhteşem seçeneklerle dalga geçse de, yakında bunları World of Warcraft’a alabilecekler. Guardians of the Dream, 7 Kasım’da World of Warcraft’a gelen bir sonraki büyük içerik güncellemesidir.

world of warcraft cataclysm worgen 2b1tinh587tysjkh

Dragonriding!

Devasa yama, yeni bir bölge ve baskın sunacak ve Dragonriding binekleri için birçok yeni özelleştirme seçeneği de dahil olmak üzere tonlarca aktivite ve ödül ekleyecek.

World of Warcraft, resmi Twitter hesabında, bir başka popüler Dragonriding ejder özelleştirmesinin nihayet güncellemeyle kullanıma sunulacağını doğruladı. Oyuncular, Gümüş Pulu ve yeniden inşa edilmiş Tyr’s Guard’ı içeren Tyr görev serisini tamamlayarak beş ana Dragonriding ejderi için beyaz pullar kazanabilirler. Bu özelleştirme seçenekleri, World of Warcraft Patch 10.2‘de destansı sona ulaşacak olan bu hikayeyi tamamladığınızda verilecek.

Oyun içinde elde edilemese de oyuncular gümüş ölçekli Dragonriding binek seçeneklerini bir süredir biliyorlardı. Bu seçenek, Açık Test Bölgesi dosyalarında aylardır görülüyor ve beyaz Dragonriding ejderleri, 10.1 Yaması, Embers of Neltharion’dan bu yana resmi World of Warcraft ekran görüntülerinde görülebiliyor.

Şimdi, ilk keşiflerinden birkaç ay sonra, bu ejderler Dragonflight ile nihayet göklere çıkıyor gibi görünüyor. Oyuncular sonunda World of Warcraft’ta bu Dragonriding özelleştirmelerini kazanabilmenin heyecanını yaşıyor. Birçoğu bu özelleştirmelerin kilidini karakterlerine uyacak şekilde açmayı hayal etti ve sonunda eklendikleri için rahatladılar. World of Warcraft’ın gönderisine yapılan yorumlar rahatlama ve heyecanla doluydu; ayrıca Yu-Gi-Oh!‘dan Blue Eyes White Dragon‘a, Neverending Story‘den Falcor‘a ve How To Train Your Dragon 3‘ten Light Fury’ye bolca gönderme vardı.

108819

World of Warcraft’taki Dragonriding hayranlarının Yama 10.2’de sabırsızlıkla bekleyeceği pek çok şey olacak. Mevcut binek seçeneklerine ek olarak, iki yeni özelleştirilebilir Dragonriding ejderinin (Flourishing Whimsydrake ve Grotto Netherwing Drake) yanı sıra dinamik uçuşu kullanabilen ilk ejder olmayan binek olan ateşli baykuş Anu’relos’un kilidini açabilirler. Ayrıca World of Warcraft, uçarken Vigor’u yenileyen aktif bir yetenek de dahil olmak üzere yeni Dragonriding özellikleri ve glifleri ekliyor.

Oyuncuların Dragonriding ejderleri için sahip oldukları tüm farklı seçenekler ve diğer birçok uçan bineğin sistemi gelecekte kullanabileceğini gösteren kanıtlar sayesinde, World of Warcraft hayranları yakında her zaman şık bir şekilde uçtuklarından emin olabilecekler.

World of Warcraft artık PC‘de mevcut.Topluluk Tarafından Doğrulandı simgesi

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir