the witcher 3

Witcher 3 Hayranı Denizde Bir Keşif Yapıyor

Witcher 3, tüyler ürpertici bir hayalet gemi ve diğer ürkütücü karşılaşmalar da dahil olmak üzere paskalya yumurtaları, referanslar ve gizemlerle doludur. Uçan Redanian adı verilen hayalet gemi, Uçan Hollandalı’nın gerçek hayattaki efsanesine bir göndermedir.

587508

Reddit kullanıcısı Milelom88‘in bir gönderisine yorum yapan birçok kişi yüzlerce saat oynadığını ve onu bir kez bile göremediğini söylediği için bu nadir görülen bir bulgu. Doğaüstü karşılaşmalar ve gizemler, Witcher 3’te ve Grand Theft Auto: San Andreas gibi diğer oyunlarda görüldüğü gibi video oyunlarına entrika ve lezzet katabilir.

Witcher 3 Hayranı Denizde Bir Keşif Yapıyor

Bir Witcher 3 oyuncusu, oyunun uçsuz bucaksız denizlerini keşfedip son derece sıra dışı bir olayla, korkutucu bir hayalet gemiyle karşılaştığında büyük bir sürprizle karşılaştı. Witcher 3, meraklı ve bunları keşfedecek kadar cesur oyuncular tarafından ortaya çıkarılmayı bekleyen paskalya yumurtaları, ilginç referanslar ve esrarengiz gizemlerle dolu muazzam bir oyundur.

Witcher 3, CD Projekt Red’in bir sonraki video oyunu Cyberpunk 2077 hakkında ince ipuçlarıyla veya oyunun özenle tasarlanmış dünyasında rastgele Winnie the Pooh‘a rastlamak gibi keyifli karşılaşmalarla oyuncularını şaşırtabilir. Bununla birlikte oyuncular, korkunç Ağlayan Melekler veya oyuncular inekleri öldürürken ortaya çıkan devasa bir canavar gibi gerçekten ürkütücü ve tüyler ürpertici keşiflerle de karşılaşabilirler.

the witcher 3 wild hunt next gen

Böyle rahatsız edici bir bulgu, Mikelom88 adlı bir kullanıcı tarafından oyun içi saat 12:30 civarında An Skellig ile Hindarsfjall arasındaki küçük adalarda seyrederken tüyler ürpertici bir Skellige Hayalet gemisi bulduğunda Reddit’te paylaşıldı. Skellige’de bulunan efsanevi hayalet gemiye, GWENT: The Witcher Card Game‘de bulunan bir kartın metnine göre The Flying Redanian adı verilmiştir.

Bilgiye göre, kadim bir Redanyalı mürettebat bir zamanlar çok büyük bir hazine bulmuştu ve bu durum, mürettebatın ganimetleri en iyi şekilde nasıl paylaştıracağı konusunda sonsuza kadar tartışmaya mahkum olmasına neden olan, aralarında bitmek bilmeyen tartışmalara yol açmıştı.

Saw the Skellige Ghost Ship
byu/Mikelom88 inWitcher3

Witcher 3’te bulunan tüyler ürpertici hayalet gemi aslında gerçek hayattaki bir başka efsanevi efsane olan Uçan Hollandalı’ya bir göndermedir. İddiaya göre Uçan Hollandalı, sonsuza dek denizde kalmaya mahkum hayalet bir gemiydi ve ruhani mürettebatı, onu fark edebilecek yaşayan herhangi bir kişiyle çaresizce iletişim kurmaya çalışıyordu.

Halk masalının 18. yüzyılda ortaya çıktığına inanılıyor ve 19. ve 20. yüzyıllarda çok sayıda görüldüğü bildirildi. Efsane kesinlikle ilgi çekici olsa da, yaygın olarak kabul edilen teori, perili geminin aslında belirli hava koşullarının yarattığı optik bir yanılsamadan başka bir şey olmadığını öne sürüyor. Witcher 3, doğaüstü karşılaşmalara yer veren tek video oyunu değil; diğer birçok oyun da efsaneler diyarına giriyor.

The Witcher 3 Wild Hunt Best Hd Wallpapers

Deneyimli oyuncular, efsanelerin ve gizemlerin peşinde koşmanın birçok oyuncu ve YouTuber arasında popüler bir etkinlik olduğu Grand Theft Auto: San Andreas gibi oyunları nostaljik bir şekilde anımsayabilir. Gizem unsurunu dahil etmek çoğu zaman bir oyunun evrenine biraz lezzet ve merak uyandırmak için ihtiyaç duyduğu şey olabilir.

The Witcher 3: Wild Hunt PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcut.

 

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir