wallpapersden.com league of legends wild rift gaming 3400x2258 scaled

Wild Rift Vahşi Çekirdek Nasıl Alınır?

Wild Rift Vahşi Çekirdek nasıl alınır sorusu sıklıkla sorulmaktadır. Vahşi Çekirdek, mağazadan ürün edinmek için alınan ve oyun içi para birimi olarak bilinen bir bileşendir. Wild Rift oyuncuları için Vahşi Çekirdek oldukça değerlidir. Peki Vahşi Çekirdek nasıl alınır? Neler yapmak gerekir? İşte Vahşi Çekirdek hakkında bilmeniz gereken detaylar…

Wild Rift Vahşi Çekirdek Alma Yolları Nelerdir?

Wild rift vahsi cekirdek 1

Wild Rift Vahşi Çekirdek almak kolaydır. Bunun için bazı detaylara dikkat etmeniz gerekmektedir. Wild Rift içinde kostüm ve kahraman satın alımlarında kullanılabilecek Vahşi Çekirdek oyun içinden satın alınabilir. Bunun için oyuna giriş yaptıktan hemen sonra sol üstte yer alan Vahşi Çekirdek simgesine tıklayın. Buradan istediğiniz miktarda Vahşi Çekirdek bileşenini para karşılığında alabilirsiniz. Kredi kartı, faturalı hat sahipleri ve Google Play kod sahibi olanlar buradan alışveriş yapabilirler. Alınan Vahşi Çekirdekler hesabınıza saniyeler içinde geçer. Alınan Vahşi Çekirdeklerle oyun içinde kostüm gibi birçok farklı bileşen alınabilir. İlk yüklemeden sonra Riot Games size 5 adet kostüm seçeneği sunar, seçtiğiniz kostümü size hediye eder. Vahşi Çekirdeklerle birlikte kahraman da alınabilir ancak oyun içi mavi özlerle de alınabildiği için bu pek tavsiye edilmemektedir.

Wild Rift’te Nick (Oyuncu Adı) Nasıl Değiştirilir?

Wild rift vahsi cekirdek 2

Wild Rift Vahşi Çekirdek nasıl alınır açıkladık. Bu oyun tutkunları için Wild Rift nick değiştirme işleminden de bahsedelim. Wild Rift’te nick değiştirmek diğer oyunların yanı sıra ücretli değildir. Riot Games bu hizmeti ücretsiz bir şekilde sitesinde gerçekleştirmektedir. Bunun için yapmanız gerekenler Riot Games Wild Rift sayfasına kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapmak ve sağ üstten ayarlar sekmesine tıklamak. Sayfayı dikkatli bir şekilde incelediğiniz zaman kullanıcı adı değiştirme bölümünü bulacaksınız. İşleminizi buradan gerçekleştirebilirsiniz.nnSeçmiş olduğunuz isimde sadece büyük ve küçük harf, sayılar kullanılabilir. Özel karakterler kullanılamaz. Oyuncu adınızda isterseniz boşluk bulanabilir. Riot Games’in bizlere sunduğu bu özelliği ayda bir kullanabilirsiniz. Bir ay dolmadan isminizi tekrardan değiştirmeniz mümkün değil. İsminizi kurallara uygun bir şekilde değiştirmez, içeriğinde argo vb. kelimeler barındırırsanız oyun tarafından engellenebilirsiniz.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir