valorant video games riot games yoru valorant hd wallpaper preview

Valorant Mobile Ne Zaman Çıkacak?

Son zamanların  en popüler FPS oyunu Valorant için mobil bir oyun çıkarılacağı daha önce duyurulmuştu fakat oyun hakkında detaylar yavaş yavaş gelmeye devam etti. Valorant Mobile çıkış tarihi belli oldu mu? Valorant Mobile ne zaman çıkıyor? Tüm detaylar makalemizde…Valorant Mobile MiRiot Games, 2021 Haziran’da yaptığı bir açıklama ile Valorant Mobile’ı resmi olarak duyurmuştu. Ara ara sızan video görüntüleri de geldi fakat resmi cepheden net bir detay gelmeyince mobil oyuncular Valorant Mobile’ı merak etmeye başladı.nn5v5 olarak savaştığımız bir FPS oyunu olan Valorant, PC sürümü ile oyun dünyasında büyük bir etki yarattı ve en çok oynanan oyunlardan biri olmayı başardı.

Riot Games’in sunduğu içerikler ve topluluk grupları için yaptığı aktiviteler ile oyun hızla büyü de ve e-spor kapsamında da büyük bir ivme yakaladı. Aylık 15 milyondan daha fazla oynanan yapım için PUBG’de olduğu gibi bir mobil sürüm yayımlanmak isteniyor.

Valorant Mobile

Valorant Mobile Ne Zaman Çıkacak?

Valorant Mobile çıkış tarihi için henüz bir resmi açıklama yapılmadı fakat kapalı beta sürümünün 2022’nin ortalarında gelmesi gerekiyor. Açık beta ise 2022 sonlarında veya önümüzdeki senenin başında gelebilir. Ayrıca Riot Games’in Genel Müdürü Justing Hulog, bir röportajda, Valorant Mobile’in ilk olarak Güneydoğu Asya bölgesinde çıkartılacağını söylemişti. Bunun yanı sıra güvenilir bir kaynak olan ValorLeaks‘da beta sürümünden bir görüntü paylaşmış ve bazı kullanıcıların özel davet aldığını iddia etmişti.

Sonuç olarak Valorant Mobile için tam olarak bir çıkış tarihi bilinmiyor fakat önümüzdeki sene çıkış yapması bekleniyor.

Daha fazla oyun haberleri için sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir