valorant arkadas ekleme

Valorant Arkadaş Ekleme Nasıl Yapılır?

Valorant arkadaş ekleme nasıl yapılır merak ediliyor. Valorant oyununda yeni arkadaş eklemek çoğu yeni kullanıcı için zorlayıcı bir süreç olabilir. Oyunda arkadaşlık isteklerini nasıl gönderebileceğinizi ve kabul edebileceğinizi tüm ayrıntıları ile açıklıyoruz.nnValorant arkadaş ekleme ve buna ek olarak Riot ID ekleme hususunda problem yaşayan kullanıcılar için ayrıntılı bir rehber hazırladık. Valorant oyununda arkadaşlık isteği iletme ve alma ile alakalı bütün detayları açıklayacağız.

Valorant Arkadaş Ekleme 2022

valorant arkadas ekleme 1

Valorant oyunu, takım bazlı ve yenilikçi formatı ile oyun dünyasında büyük bir değişiklik yaptı. Takım çalışması ve arkadaşlık, bu oyunun temel yapı taşlarından olduğundan dolayı, oyuncuların daha evvel takım oluşturdukları kişiler ile iletişimde kalmaları da sağlandı. Bu Valorant arkadaş ekleme konusunu gündeme getirmiş durumda.nnBu sosyallik özelliğinden dolayı bütün yakın arkadaşlarınızla sürekli şekilde bağlantıda kalmanız söz konusu olabilecektir. Valorant arkadaş ekleme için şu adımları uygulamanız yeterli olmaktadır:

    • Oyunu açın ve ekranın sağ üst alanında konumlanan arkadaşlar bölümüne gidin.
    • Sağ köşe kısımdaki + sembolüne dokunun.
    • Bu alanda ise kullanıcının Tagline ve Riot ID’sine girmeniz istenir. Detaylardan emin olamıyorsanız, kullanıcıya bunları sorabilirsiniz.
    • Oyuncunun tagline ve Riot ID’sini girince + sembolüne dokunun.

Bu aşamadan sonra istediğiniz kullanıcıya arkadaşlık isteği göndermiş olacaksınız. İşlem başarı ile gerçekleştiğinde ekranın sol alt alanında sizi bilgilendiren bir işaret göreceksiniz.

Valorant Arkadaşlık İsteği Onaylama

Valorant arkadaş ekleme nasıl yapılır açıkladık. Şimdi de Valorant arkadaşlık isteği onaylama işleminden bahsedelim. Arkadaşlarınızdan birisi, sizi listesine eklemek isterse şu adımları uygulayarak onun isteğini kabul edebilir ya da reddedebilirsiniz:nnOyun hesabınıza giriş gerçekleştirdiğinizde ekranın sağ alt kısmında bütün yeni arkadaşlık taleplerinin bulunduğu bir bildirim kutusu görürsünüz. İsteği kabul etmek için yeşil olarak görünen düğmeye dokunun. Arkadaşlık isteğini kabul etmek istemiyorsanız da X işaretine basmanız yeterli olacaktır.nnDaha fazla arkadaşlık taleplerini kontrol etmek isterseniz, bildirim alanının her iki yan bölümünde konumlanan ok düğmelerini kullanabilirsiniz. İsteği kabul ettikten sonra da kullanıcı listenize eklenmiş olarak görülecektir.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir