meryl from tower of fantasy scaled

Tower of Fantasy Hakkında Merak Edilenler

Tower of Fantasy, yapılacak aktiviteler, tamamlanacak görevler ve derinlemesine incelenecek ilginç bir anlatı ile dolu geniş dünyasına dahil olmamızı isteyen Hotta Studio tarafından geliştirilen ücretsiz bir MMORPG’dir. Ana rakibi Genshin Impact’e benzeyen birçok özelliği barındırıyor. Tower of Fantasy’yi herhangi bir platformdan diğer oyuncularla oynayabilir ve ayrıca Android’de oynamaya başlayabilir ve oyununuza PC’de devam edebilirsiniz. Bu da daha fazla erişilebilirlik için büyük bir artıdır. Tower of Fantasy hakkında bilinmesi gerekenlere hep birlikte göz atalım.

Tower of Fantasy Nasıl Bir Oyun?

Tower of Fantasy

Bu oyunu PC ya da Android ve iOS’ta ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Genshin Impact’e çok benzer bir yapıdadır. Öncelikle bir karakter oluşturmalıyız. Karakterinizi sıfırdan yaratabilirsiniz. Açıkçası, beklendiği gibi cinsiyet, yüz özellikleri, fiziksel ten, giyim ve çeşitli kozmetik unsurlar arasından seçim yapabileceğiniz birden fazla yön var. Karakterinizi oluşturduktan sonra ve daha sonra görünümünü değiştirmek istediğinizde endişelenmeyin, istediğiniz zaman sorunsuz bir şekilde bunu yapabilirsiniz.

Hangi karakteri oluşturacağınızı bilmiyorsanız, önceden tanımlı olanları seçerek başlayabilirsiniz.nnOyunda silah, yay, kılıç gibi aynı türden iki silah taşımanız gerekir. Ayrıca Tower of Fantasy, farklı silahlar kullandığınız sürece hibrit bir sınıf oluşturmak için rolleri birleştirmenize olanak tanır.

Tower of Fantasy

İlerlemek için farm yapmanız gerekiyor, daha fazlası yok. Bunu yapmak için ana görevler, ikincil görevler, olaylar, patronlar ve bir MMORPG’nin temel eylemleri gibi oyunla ilişkili birden fazla etkinliği tamamlamanız gerekir.nnOyun, envanterimize eklenecek daha fazla nesne elde etmek için bizi tüm konumlarını gezmeye ve görevleri tamamlamaya davet ediyor. En iyi yanı, bunu hem tek başınıza hem de arkadaşlarınızla iş birliği içinde yapabilmenizdir.nnHerhangi bir MMORPG gibi, Tower of Fantasy oyununda da aynı sunucuda birçok kişi olacak. 150 kişiye kadar kapasite ile birden fazla ödül almak için dünyanın dört bir yanına dağılmış klan ve loncalardan yararlanabilirsiniz.

Tower of Fantasy Nasıl İndirilir? Nerede Oynanır?

Daha önce bahsedildiği gibi, Tower of Fantasy PC ve mobil, yani Android ve iOS için kullanılabilen ücretsiz bir oyundur. Nerede oynarsanız oynayın, hesabınızla giriş yaptığınız sürece tüm platformlarda ilerlemeye sahip olacaksınız.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir