the sims 4 walkthrough emotions guide

The Sims 4: Negatif Moodlet’ler Nasıl Kaldırılır

The Sims 4‘te Sim’lerin refahını sağlamak için olumsuz ruh hallerini ortadan kaldırmak çok önemlidir. Oyuncular bunu şu şekilde yapabilirler.

uncomfortable sim the sims 4 kopya

The Sims 4, oyuncuların Sim’leri yaratıp kontrol edebilecekleri, hayallerindeki evleri inşa edebilecekleri ve kişiliklerini şekillendirebilecekleri sanal bir dünya sunuyor. Bu canlı dünyada duygular bir Sim’in günlük yaşamının önemli bir parçasıdır.

İster bebek doğurmanın sevinci ister pis ortamın yarattığı hayal kırıklığı olsun, duygular bu sanal insanların etkileşimlerini şekillendirir.

Olumlu bir ruh hali Sim’in performansını artırıp yeni beceriler öğrenmesine yardımcı olurken, olumsuz bir ruh hali ise davranışlarını ve sosyal etkileşimlerini olumsuz yönde etkileyebilir. Bu nedenle bir Sim’i mutlu ve moralli tutmak önemlidir.

07 29 22 5 06 45 AM

The Sims 4’te olumsuz ruh hallerini nasıl ortadan kaldıracağınızı ve bir Sim’i yeni bir duygusal duruma nasıl zorlayacağınızı öğrenmek için okumaya devam edin.

The Sims 4’te Negatif Moodlet’ler Nasıl Kaldırılır?

Sim’ler üzgün, gergin, kızgın, korkmuş, utanmış, sıkılmış, utanmış, sıkılmış veya sersemlemiş olduklarında olumsuz ruh hallerine sahip olabilirler.

The Sims 4’teki her Sim’in hijyen ve açlık gibi oyuncuların karşılaması gereken temel ihtiyaçları vardır. Olumsuz ruh halleri çoğunlukla karşılanmayan ihtiyaçların bir sonucudur.

Negatif Moodlet’leri Modlar ve Hileler Olmadan Kaldırma

untitled design 2023 10 13t140205 140 kopya

Şans eseri, hileleri kullanmakta rahat olmayanlar, herhangi bir mod veya hile kullanmadan olumsuz ruh hallerinden kurtulabilirler. Moodlet Çözücü, oyuncuların olumsuz ruh hallerini aşmak için kullanabileceği etkili bir iksir sıvısıdır.

Satın almak için ekranın sağ alt kısmında bulunan ödül mağazasına gidin ve 500 memnuniyet puanı karşılığında satın alın. Bu iksiri satın aldıktan sonra Sim’e içirmeniz yeterli.

Oyuncuların iksiri satın almak için yeterli tatmin puanına sahip olmaması durumunda, bunları hızlı ve kolay bir şekilde kazanmak için hileyi kullanabilirler.

Süreç oldukça basit; Ctrl, Shift ve + tuşlarına basarak hileleri açın ve ardından hile kutusuna ‘testingcheats true’ yazın. Bunu takiben oyuncular hile kutusuna aşağıdaki hile kodunu yazabilirler:

sims.give_satisfaction_points x (x yerine herhangi bir sayı yazın.)

The Sims 4’te Bir Mod Kullanarak Negatif Moodlet’leri Kaldırma

Negatif ruh halleri Moodlet Çözücü iksirini tüketerek kolaylıkla ortadan kaldırılabilse de, bazı oyuncular modları veya hileleri kullanmayı tercih edebilir.

pasted image 0

Oyun, birkaç yıl önce moodlet’leri ortadan kaldıran hileleri devre dışı bıraktı, ancak oyuncular Sim’lerinin duygusal durumunu değiştirmek için hala TwistedMexi‘nin modunu kullanabilirler. Ancak bunun için önce modu yüklemeleri gerekecek ve bu oldukça uzun bir süreç olabilir.

The Sims 4 artık PC, PS4 ve Xbox One için mevcut.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir