wallpaper1

The Sims 4 Kalıcı Olarak Ücretsiz Oluyor!

The Sims 4 ücretsiz oluyor!

Maxis ve Electronic Arts, bugün gerçekleştirdikleri duyuru ile The Sims 4’ün oyun severlere ücretsiz şekilde sunulacağını açıkladı. Bu açıklamaya göre oyunun ek paketler barındırmayan versiyonu, 18 Ekim tarihinden itibaren bütün platformlar için ücretsiz olacak.nn2014 senesinde piyasaya giriş yapan oyunun son dönemlerde en popüler seçimlerden biri olduğu ortada. Electronic Arts tarafından yayınlanan oyun, sonrasında çıkan ek paketler ile de oyunculara muazzam bir deneyim yaşatmayı başarıyor idi. Şimdiyse oyunla alakalı mutlu eden bir haber geldi. Maxis ve Electronic Arts tarafından bugün yapılan açıklama doğrultusunda The Sims 4 oyununun ücretsiz olacağı öğrenildi. Artık Xbox Series X/S, Xbox One, PC, PlayStation 5, PlayStation 4 ve Mac kullanıcıları bu sevilen oyunun temel versiyonuna ücret ödemeden erişim sağlayabilecekler.

The Sims 4 Ücretsiz Oluyor

Oyun, 18 Ekim tarihinden itibaren bütün platformlarda ücretsiz şekilde oyun tutkunlarına sunulacak. Ayrıca oyunu satın almış olanlar ise bir bonus elde edecek. Yapılan açıklamaya göre 17 Ekim’e kadar fiyatı 199 TL olan bu oyunu satın alanlar Desert Luxe Kit eklentisine ücretsiz biçimde sahip olabilecek.the sims 4

Ayrıca şu konuya da vurgu yapmakta fayda var: kalıcı şekilde ücretsiz olacak versiyon, oyunun temel sürümü olacak. Bu da demek oluyor ki oyun piyasaya giriş yaptığından beri ek paketler şeklinde belirli ücretler ile satın alınan elementler yine ücretli olacak. Bu paketlerle beraber oyuna tam anlamıyla sahip olmak istediğinizde ise para ödemenize gerek kalmayacak.The Sims 4 oyunu günümüzde oldukça popüler. Ancak yakın zamanda yeni bir oyunun gelme olasılığının bulunduğunu da hatırlatalım.

EA geçtiğimiz dönemlerde The Sims 5 oyununun sinyallerini veren çeşitli açıklamalar yapmıştı. Geliştirici firma  Maxis ise serinin dördüncü oyununun ücretsiz olacağını açıklarken de ekibin yeni oyunlar için çalışmalar gerçekleştirdiğine vurgu yaptı. 18 Ekim tarihinde yapılacak olan özel etkinlikte yeni oyunla alakalı da çeşitli bilgilerin duyurulacağı düşünülüyor. Bu oyunun tutkunları olarak şimdilik 18 Ekim’e kadar beklemede kalmaya devam ediyoruz.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir