1255186 scaled

The DioField Chronicle Ücretsiz Demosu Yayında!

Square Enix, The Diofield Chronicle’ın demosunu yayınladı! Eylül ayında oyuncularla buluşacak olan The DioField Chronicle, strateji oyunu sevenleri heyecanlandırdı…nnEylül’de Square Enix, bir diğer RPG oyunu olan The DioField Chronicle’ı piyasaya sürecek. SQUARE ENIX bugün, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One ve Nintendo Switch konsolları ve PC için ücretsiz demosunu Steam aracılığı ile sundu. Oyuncular, destansı bir savaş ve onur macerasına adım atacakları yeni bir strateji oyununun tadını çıkarabilecekler. Demoda yapılan bütün ilerlemeler, 22 Eylül’de piyasaya giriş yaptığında da tam oyuna aktarılabilecek.

The DioField Chronicle Ücretsiz Demosu Yayınlandı

The DioField Chronicle

Oyuncular şu an The DioField Chronicle’ın ücretsiz demosunu indirebilir. Demo, modern sihrin ve savaşın güçlerinin uyanışının ardından aniden bir belirsizlik çağına çekilen DioField adasındaki hikayeye odaklanıyor.nnDemo, oyundan bir kesit haricinde Hard, Normal ve Casual olmak üzere üç zorluk seviyesi içeriyor. Toplamda demo üç saatlik bir oynanış süresi sunuyor. Fakat farklı zorluklarla birden fazla kez oynamak söz konusu. Demo için kaydetme dosyaları oyunun tam sürümüne aktarılabilecek.nnBununla beraber demoda oyunun ilk beş görevi oynanabilecek. Oyun, oyunun kahramanları olarak lanse edilenlerin paralı asker grubuna dahil olması ve görevleri üstlenmeye başlaması ile start veriyor.

İlerleyen aşamalarda kahramanların önlerinde çok daha önemli görevler olacak. Her görevin kendi savaş bileşeni bulunacak. Oyunda düşmanları ortadan kaldırma, üsleri ele geçirmek ve harita hileleri gibi görevler yer alacak.DioField Chronicle ayrıca yetenekli ve deneyimli bir geliştirme ekibi tarafından oluşturulan cesur ve sürükleyici bir hikaye içerir. Taiki’nin (Lord of Vermilion III, IV) orijinal karakter tasarımını, Isamu Kamikokuryo’nun konsept sanatını ve Game of Thrones’daki çalışmaları ile tanınan dünyaca ünlü besteciler Ramin Djawadi ve Brandon Campbell tarafından bestelenen güzel orkestra müziği bu oyunun öne çıkan özellikleri arasında sayılıyor.nnGerçek zamanlı taktikler, destansı bir savaş ve onur hikayesi anlatan yeni bir strateji RPG’si olan The DioField Chronicle, 22 Eylül’de PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X| S, Xbox One’a geliyor. Ayrıca Nintendo Switch ve PC’de de oynanabilecek.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir