Starfield 03 ExploringPlanets 800

Starfield Oyuncusu Dodge Challenger Hellcat Yaptı

Bir Starfield oyuncusu, Dodge Challenger Hellcat‘in karbon kopyası olan bir gemi yapmak için oyundaki gemi yapımcısının sınırlarını zorluyor.

Bir Starfield oyuncusu Dodge Challenger STR Hellcat’e benzeyen bir gemi yapmayı başardı. Oyunun son derece sağlam gemi yapıcısını kullanan Starfield oyuncuları, Ford Mustang Fastback’ten Shelby Cobra 427’ye kadar çok sayıda güçlü araba yarattılar. Ayrıca dikey kanatçık gibi benzersiz tasarım özelliklerine sahip olan F1 yarış arabalarına en yakın şeyi de yaptılar. geniş lastikler ve ön kanat.

Starfield gameplay

Oyunun ilk lansmanından bu yana, Starfield alt dizilerinde yüzlerce özel gemi ortaya çıktı ve bazıları, toplulukta bu gemilerin görünümlerine hayran kaldı. Oyuncuların hayallerindeki araçları hayata geçirmek için inşa sisteminin sınırlarını nasıl aşabileceklerini gösterdiler. Bazı Starfield oyuncuları, inşaatçının her yönünü iyileştirmek ve bazı kısıtlamaları kaldırmak için modları da paylaştı. Bu modlar, yeni tür modüller kullanmalarına, mümkün olduğu kadar çok silah eklemelerine ve normalden daha büyük gemiler yapmalarına olanak tanır.

Starfield Oyuncusu Dodge Challenger Hellcat Yaptı

Reddit‘te styleofthug7 olarak bilinen bir Starfield oyuncusu, Dodge Challenger STR Hellcat‘e esrarengiz bir benzerlik taşıyan özel gemisini sergiledi. Araçta beyaz yarış şeritleri, kaput kepçesi ve yuvarlak farlar gibi dikkat çekici tasarım özellikleri bulunuyor.

Bu güçlü araba diğer özel yapım gemilerden çok daha küçük görünüyor ama yine de hem işlevsellik hem de hız açısından etkileyici. Oyuncu, Dodge Challenger STR Hellcat‘i monte etmek için bir takım kaportaları, kaportaları, dişlileri ve reaktörleri birleştirdi. Yapıyı denemek isteyenlerin 12.492 kredi harcaması gerekiyor ki bu da özel yapım bir gemi için iyi bir fiyat etiketi.

“I said V8 not V6”
byu/styleofthug7 inStarfield

 

Oyuncuların bu süper arabayı inşa etmek için hem Yıldız Gemisi Tasarımı hem de Pilotluk becerilerini en üst düzeye çıkardıktan sonra elde edilebilecek Pinch 8Z Reaktörü hariç birinci sınıf modüllere ihtiyacı olmayacak. Starfield’daki en iyi gemi reaktörlerinden biridir ve savaş sırasında geminin sistemlerine 40 güç sağlar. Oyuncular bunu Red Mile, Hopetown, Akila City ve Neon’da bulunan birkaç teknisyende bulabilirler.

src 340x1912xstarfield incelemelerinden ilk ayrinti geldi bug yok

Starfield, oyuncuların gemilerini en küçük ayrıntısına kadar kişiselleştirmelerine olanak tanıyan kapsamlı bir inşa sistemi sunuyor. Oyunun başlangıcına yakın bir zamanda kilidi açılan bu oyun içi aracın tüm nüanslarını kavramak oldukça zaman alabilir.

Gemi yapımcısı, oyuncuların modülleri daha iyi versiyonlarla değiştirmesine ve karakollarında bir iniş pisti oluşturmasına olanak tanır. Farklı gemi modüllerini satışa sundukları için yükseltme seçeneklerinin bir uzay limanından diğerine değiştiğini belirtmekte fayda var.

 

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir