starfield cheats br 1693529857674

Starfield Hatası Bulundu! 1 Saatte 9 Milyon Kredi

Starfield,” Bethesda Game Studios tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından yayınlanan bir bilim kurgu rol yapma oyunu (RPG) olarak bilinir. Bu oyun, Bethesda’nın önceki oyunları olan “The Elder Scrolls” ve “Fallout” serileri ile benzer bir açık dünya RPG deneyimi sunmayı hedefler.

Starfield‘da yeterli krediniz yok mu? Sadece bir saat içinde cebinizde beliren 9 milyon kredi, uzay yolculuğu hayatınızı değiştirir mi? Bu oyunun gidişatını değiştirecek bir açık olarak gözlemleniyor. Bir oyuncu, duvarlardan geçerek hızla zengin olmanıza yardımcı olacak bir hata buldu.

starfield space bethesda softworks hd wallpaper preview

1 Saatte 9 Milyon Kredi

YouTuber DPJ, bu hatayı bir videoda özetledi. Aslında bakıldığı zaman biraz zor gözükse de 1 saatte 9 milyon kredi bulunulmaz bir hint kumaşı gibi duruyor. Sizlere adım adım paylaşılan şeylerden yola çıkarak anlatmaya çalışacağız.

Bunu yapmak için Narion sistemine giderek başlayın ve Stroud-Eklud Staryard uzay istasyonuna gidin. İstasyonda, bir direğin arkasında uzay yolculuğu ekipmanlarıyla kaplı bir duvar bulacaksınız. Kendinizi tam olarak doğru konumlandırırsanız, haritanın sınırlarının dışından duvarın içinden geçebilir ve geometrinin kenarında dolaşabilirsiniz.

Bu işi yapmak için oldukça gerekli olan becerilerden biri, duvarın kenarından duvarın kenarına atlarken, sonunda haritanın hemen dışında yüzen bir hazine sandığına ulaşmanız için size biraz daha fazla hava süresi sağlayan Takviye Paketi Eğitim Becerisidir. İçeride harika bir 160 bin kredi bulacaksınız.

ohilup

Yöntem, Stroud-Eklud Staryard istasyonundan başka bir gezegene taşınarak ve oyun içinde altı saat beklenerek tekrarlanabilir. Bu, sandığı sıfırlayacak ve size 160 bin kredi daha verecektir. Sonuçta, haritanın dışında doğru yerlere inme beceriniz varsa, başarılması oldukça basit bir hata olarak karşımızda.

Oyun yapımcıları yüksek ihtimalle bu hatayı görememiş olacak ki bir oyuncunun bunu keşfetmesiyle gün yüzüne çıktı.

En verimli görünen rotayı görmek istiyorsanız DPJ‘nin videosuna göz atın:

 

9 dakika kadar süren bu video izleyicileri ve oyuncu kitlesini bir hayli heyecanlandırdı. Kimi kesim bu hatanın yapılmaması taraftarı iken kimi kesim ise hız kesmeden hataları defalarca kez tekrarlamak için çoktan beklemeye başladı bile. Bethesda’nın açık dünya oyunlarında olduğu gibi Starfield da, özellikle çok hızlı bir şekilde tonlarca para kazanırken yeni maceralar keşfeden oyuncular için bir altın madeni oldu.

Kasalarını doldurmaya çalışanlar için son derece kazançlı olan sihirli çamur birikintisini duydunuz mu? Bunlar Starfield’ın oyunculara vermiş olduğu bir maden niteliğinde

 

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir