Strange Capsule Stardew Valley

Stardew Valley Oyuncusu Çok Nadir Bir Olayla Karşılaşıyor

Stardew Valley‘deki bir oyuncu, Kış sezonunda birkaç ziyaretçiyi fark ettiğinde son derece nadir bir olayla karşılaşır. Stardew Valley, oyunculara aynı gün Noel Baba ve UFO ile karşılaşmak gibi benzersiz ve nadir olayları keşfetme fırsatı sunuyor.

Reddit kullanıcısı justkidding11 bu son derece nadir olayı yaşadı ve diğer oyuncular da bunun nadir olduğunu doğruladı. Bunun gibi birleşik olaylara tanık olmak, birçok oyuncunun Stardew Valley’de görmeyi arzuladığı nadir ve heyecan verici bir olaydır.

charts stardew

Bir Stardew Valley oyuncusu, günlük görevlerini tamamladıktan sonra aynı gün iki benzersiz oyun içi sırrı deneyimledi. Oyuncu deneyimlerini paylaşmaya devam etti ve yorumlar oyunda meydana gelen olayın nadir olduğunu doğruladı. Bu iki olay, oyuncuların Stardew Valley’de keşfedebilecekleri birçok sırdan sadece ikisi.

Stardew Valley Nadir Bir Olay Ne?

Stardew Valley’de benzersiz ve muhteşem bir şeyle karşılaşmak oyuncu üzerinde kalıcı bir etki bırakabilir. Geliştirici ConcernedApe’in popüler RPG’si, oyuncuların gündüz veya gece yatağa gittiklerinde bir şeyler olup olmadığını kontrol etmeleri için birçok sürpriz sunuyor. 26 Şubat 2016‘daki lansmanından yıllar sonra bile oyuncular hâlâ ortalama Stardew Valley çiftçilik deneyiminden farklı olan özel etkinlikler keşfediyorlar. Oyundaki sırlar eninde sonunda herhangi bir oyuncunun eline geçebilecek olsa da, bir kişi son derece nadir görülen bir birleşik olayla karşılaştı.

Reddit kullanıcısı justkidding11, Stardew Vadisi’nde 1. Yılda Kışın 24. Gününü tamamladıktan sonra aynı anda bir UFO ve Noel Baba ile karşılaştı. Bu, oyuncu uykuya daldığında açılan Gönderi ekranının belirli öğeler için alınan toplam Altın miktarını hesaplarken günü sonlandırmasıyla gerçekleşti. Noel Baba kışın 24’ünde görülebilirken, belirli koşullar (ayın tarihi ve hava durumu gibi) nedeniyle bir UFO’nun ortaya çıkma ihtimali çok düşüktür. Başka bir deyişle, Stardew Vadisi’nde her ikisine de aynı gün rastlamak nadir görülen bir durumdur.

First time player, I was told this was extremely rare
byu/justkidding11 inStardewValley

Ekran görüntüsündeki “Kış” yazısının hemen altında uçan UFO’nun küçük görüntüsünü gözden kaçıran bazı oyuncuların ilk başta kafası karışmıştı. Diğer oyuncular, Noel Baba ve UFO’nun aynı anda ortaya çıkmasının Stardew Valley’de aynı gün meydana gelebilecek nadir bir olay olduğunu doğruladılar. Hem Noel Baba’nın kızağı hem de UFO, Kış mevsiminde Stardew Vadisi’nde tetiklenebilecek birkaç sırdır. Oyundaki diğer pek çok sır gibi, nadirlik de her zaman değişiklik gösterir, ancak söz konusu olaylara aynı anda tanık olmak neredeyse hiç duyulmamış bir şeydir.

Stardew Valley, RPG unsurları, hikaye anlatımı ve heyecan verici etkinlikleri nedeniyle oyun topluluğu tarafından çok seviliyor. Oyun içi sırlar, oyunculara derinlemesine bir deneyim sunuyor ve bu tür özel olaylar arada bir yaşanıyor. Justkidding11′in deneyimlediği gibi birleşik bir olaya tanık olmak, bazı oyuncuların Stardew Valley’de kendileri için görmeyi isteyebileceği nadir bir şeydir.

Stardew Valley şu anda Android, iOS, PC, PS4, Switch ve Xbox One için mevcut.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir