spider man 2 announced by insomniac games 4ymn cc9g

Spider-Man 2 Yaması Venom Sorunu Çözümü

Bir Marvel’s Spider-Man 2 oyuncusu, en son yamanın Venom‘la ilgili hayranların en sevdiği oynanış sorununu ortadan kaldırdığını keşfeder. Marvel’s Spider-Man 2 yaması, Venom’un dahil olduğu serbest dolaşım sorununu gidererek oyuncuların karakteri belirlenen görev alanlarının dışında dolaşmasını engelliyor. Bu aksaklık, sınırlı da olsa benzersiz bir deneyim sunarak oyuncuların Venom’u oyunun amaçlamadığı şekillerde kontrol etmelerine olanak tanıdı. Hatanın kaydetme dosyalarını bozma potansiyeli nedeniyle yama gerekliydi; bu da daha sorunsuz bir oyun deneyimi için hataların ve aksaklıkların ele alınmasının önemini vurguluyor.

Jphb7hAf1E6jdCh OLvAEw

Marvel’s Spider-Man 2 oyuncuları, Venom’un dahil olduğu serbest dolaşım sorununun giderildiğini öğrendi. Yeni oyun Miles Morales ve Peter Parker’a odaklansa da Marvel’s Spider-Man 2’de aslında Venom’un oynanabileceği küçük ve sınırlı bölümler var. Ancak pek çok hayran, Venom deneyimini bir aksaklık nedeniyle genişletmenin yollarını bulmaya odaklandı.

Marvel’s Spider-Man 2’deki söz konusu Venom hatası, oyuncuların karakteri belirlenen görevdeki alanların dışındaki çevrede dolaşmak için kullanmasına olanak tanıdı. Bu, dev bir reklam panosuna tırmanılıp görünmez bir duvarın içinden geçilerek yapıldı ve bu da daha sonra aksaklığı tetikledi. Simbiyotik kötü adamı kontrol etmek sınırlı bir kapasiteyle yapılsa da, birçok oyuncu hala bu oyunun tadını çıkarıyor. Venom binalardan sallanamaz veya düşmanlarla savaşamaz, ancak oyuncular yine de benzersiz bir deneyime izin verdiği için bu geçici çözümü takdir ediyorlardı.

Reddit kullanıcısı AKQX’e göre, en son yama sonunda hayranların en sevdiği Marvel’s Spider-Man 2 sorununu ortadan kaldırdı. Ekteki bir videoda, Venom’un binanın en üst kenarını geçtiğinde, görünmez bir gücün onları iterek görünmez duvarları geçme fırsatını engellediği görüldü. Ancak bu düzeltmenin iyi bir nedeni var.

Marvels Spider Man Venom Boss Fight

Yorumlar bölümünden bir kişi, aksaklığın kaydetme dosyalarını bozma eğiliminde olduğuna dikkat çekti, bu nedenle Insomniac, aksaklığa hızlı bir çözüm bulma konusunda aslında aklı başındaydı. Bu, pek çok oyuncunun kurtarışlarını mahvedebilecek eğlenceli ancak zararlı bir hataydı.

INSOMNIAC HAS PATCHED IT😔😔
byu/AKQX inSpidermanPS4

Oyun hatasız olmaktan çok uzak. Insomniac’ın tüm sorunları çözebilmesi için hala kat etmesi gereken uzun bir yol var. Marvel’s Spider-Man 2’deki büyük bir aksaklık, karakterlerin geçiş yöntemini içeriyor. Bir diğeri ise bir karakterin beyaz bir küp haline getirilmesini içeriyor. Bu sorunlar, tamamen oyunun kurallarını bozan olmasa da, bir şekilde oyunun içine girmeyi etkiliyor. Düzgün bir şekilde ele alınmadığı takdirde muhtemelen başka hatalara ve aksaklıklara yol açabilirler.

Marvel’s Spider-Man 2’nin son yaması sayısız sorunu, hatayı ve hatayı ele alırken, Insomniac’ın yeni özellikler sunma planı aynı zamanda gelecekteki yinelemelerde olası yeni aksaklıkların ortaya çıkabileceği anlamına da geliyor. Her güncelleme yayınlandığında en yaygın yama notu, kararlılık sorunlarının düzeltilmesiyle ilgilidir. Umarız Insomniac’ın test ekibi ve oyuncuları da bu sorunların daha fazlasını belirlemeye yardımcı olabilir, böylece geliştirme ekibi daha iyi bir deneyim yaratmaya odaklanabilir. Bazı aksaklıklar komik gelse de gerçek şu ki, herkesin daha sorunsuz bir deneyim yaşayabilmesi için, gelecekteki DLC gelmeden önce birçoğunun mümkün olan en kısa sürede ele alınması gerekiyor.

 

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir