marvels spider man 2560x1440 11642

Spider-Man 2 PS5’e Geliyor

Sony, PS5 ile yakında çıkacak olan Marvel gişe rekorları kıran oyunu da içeren indirimli bir anlaşmanın tanıtımını yaptı.

desktop wallpaper ps5 console ps5 memes ps5

Sony, bu yıl rekor kıran 25 milyon konsolu deneme ve satma planlarını hızlandırırken, muhtemelen indirimli olarak oyunun dijital indirmesini de içeren bir Spider-Man 2 PlayStation 5 paketini satmaya hazırlanıyor. Şirket, önümüzdeki birkaç hafta içinde yeni bir PS5’i etkinleştiren oyunculara eski oyunların ücretsiz kopyalarını zaten veriyor.

Yeni Spider-Man 2 PS5 paketi, 2 Ekim’de atılan bir tweet’te tanıtıldı. Sony, bu tutarın geçen yılki God of War Ragnarök PS5 paketiyle aynı şekilde 560 dolar olacağını doğruladı ve yeni sahiplere 10 dolar tasarruf sağladı. Spider-Man 2 versiyonu, oyunun çıkışıyla birlikte 20 Ekim’de çıkacak. Ön siparişler henüz yayında değil.

Paylaşılan gönderi ise şu şekilde;

Insomniac Games’in 2018 aksiyon macera oyununun devamı olan Spider-Man 2’de, Peter Parker ve Miles Morales’in bir araya gelerek birbirlerinin yeteneklerini tamamladıkları ve avcı Kraven ve uzaylı ortakyaşam Venom’a karşı savaşırken anında takas yaptıkları görülüyor.

Bu konsol nesline şu ana kadar PS5’e özel gişe rekorları kıran tek birinci taraf oyunlardan biri.

spiderman 2 ps5 wallpaper by bodskih dfzyexo pre

Sony, bu mali yılda 25 milyon yeni PS5 satma niyetini Nisan ayında açıklamış ve Ağustos ayında yatırımcılara bunun gerçekleşmesi için “gerekli önlemleri” almaya hazır olduğunu açıklamıştı.

Şu ana kadar buna eski God of War Ragnarök paketinde ek 50$ indirim ve hatta Horizon Forbidden West ve The Last of Us Part 1 gibi eleştirmenlerce beğenilen oyunlar için ücretsiz indirme hediyeleri de dahil.

Bu “yükseltme” promosyonu saat 3:00’e kadar devam edecek 21 Ekim sabah ET, yani Spider-Man 2 paketini satın alan herkes potansiyel olarak hiçbir ekstra ücret ödemeden ek bir oyun alabilecek.

desktop wallpaper spider man 2002 background

Yeni paket, PS5 için kırmızı ve siyah ön panelleri içeren özel sürüm konsoldan ayrıdır. Neyse ki, normal paket söz konusu olduğunda Sony’nin Spider-Man 2 kodları tükenmeyecek.

Oyunun ön siparişini vermek için bu linkten faydalanabilirsiniz. Herkese iyi eğlenceler diliyoruz.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir