marvels spider man 2 has gone gold tsjz

Spider-Man 2 Bug’ı Rahatsız Etti!

Bir Marvel’s Spider-Man 2 oyuncusu, ana karakterin dünyayı oldukça rahatsız edici bir şekilde dolaşmasına olanak tanıyan tuhaf bir hata keşfeder. Marvel’s Spider-Man 2 oyuncusu, Peter Parker’ın tuhaf bir pozisyonda havada sürünerek yavaş ve eğlenceli bir geçiş seçeneği sunmasıyla komik bir aksaklık fark ediyor. Oyunun çıkışından bir ay önce altın madalya almasına rağmen Marvel’s Spider-Man 2’nin açık dünya ortamında hâlâ pek çok hata bulunuyor. Diğer tuhaf hatalar arasında Miles Morales‘in beyaz bir küp haline gelmesi ve bir oyuncunun Venom’u serbest dolaşımda kontrol edebilmesi yer alıyor, ancak bu hatalar nadirdir veya tetiklenmesi için belirli adımlar gerektirir.

spider man 2 announced by insomniac games 4ymn cc9g

Bir Marvel’s Spider-Man 2 oyuncusu kısa süre önce Peter Parker’ın çok tuhaf bir pozisyonda yavaşça havada süründüğü komik bir aksaklık keşfetti. Marvel’s Spider-Man 2’de geçiş çok hızlıdır, çünkü başlık öncekiyle karşılaştırıldığında ağ fırlatma hızını büyük ölçüde artırdı, ancak bu hatalı yöntem yavaş, komik bir varyant sunuyor.

Spider-Man 2, kahramanlar Peter Parker ve Miles Morales’in tamamen açık dünya ortamında New York’u keşfetmesine olanak tanıyan çok büyük bir oyundur. Dolayısıyla, Marvel’s Spider-Man 2, piyasaya sürülmesinden tam bir ay önce altın madalya kazanmış olsa da, bu da geliştiricilere, piyasaya sürülmeden önce oyunu düzeltmeleri için biraz zaman tanıdı, deneyim sırasında hâlâ bulunabilecek pek çok hata var.

mWLKSCdfk9PfJtcNwr3zk7 1200 80

TransportOk7892 tarafından paylaşılan 3 saniyelik kısa bir klipte Spider-Man’in yavaşça havada süründüğünü görmek mümkün. Yer çekiminin Spidey’i yere çekmesi gerektiğinden durum zaten tuhaf olurdu, ancak karakter aynı zamanda çok rahatsız edici bir pozisyonda, otururken sürünüyor, Peter Parker’ın kafası aşağı dönükken ayakları garip bir şekilde kırık bir şekilde hareket ediyor, görünüşe göre kemiklerinin varlığını görmezden geliyor. Ne yazık ki, bu aksaklığın nasıl tetiklendiğine dair bir gösterge yoktu.

1.700’ün üzerinde olumlu oy alan gönderi, fikir ayrılıklarını uyandırdı; bazı insanlar hatanın komik olduğunu düşünürken, diğerleri böyle harika bir oyunun aksaklıklar nedeniyle olumsuz etkilenebileceğinden oldukça üzgündü.

Can’t stop using this new way of getting around
byu/TransportationOk7892 inSpidermanPS4

Spider-Man 2’nin Tuhaf Hataları

TransportationOk7892’nin Örümcek Adam’ın havada süründüğü görüntüleri, birisinin Spidey’in son oyununda bulduğu tek tuhaf hata değildi. Birkaç gün önce başka bir oyuncu, Spider-Man 2’de Miles Morales’in beyaz bir küpe dönüştüğünü gördü. Bu aksaklık da en az bunun kadar komik, çünkü ana karakterin modelinin yerini aynı anda hareket eden beyaz bir küp almıştı. hızlıydı ve bir vücudu olmamasına rağmen karakterle aynı hareketleri gerçekleştirebiliyordu.

spider man 2 screenshot miles hunter 4k legal 13jul23

Örümcek Adam 2 sırasında Venom’u serbest dolaşımda kontrol edebilen bir oyuncu tarafından başka bir tuhaf aksaklık ortaya çıkarıldı. Bu aksaklığın tetiklenmesi için oyuncuların, kötü adamı içeren belirli bir hikaye görevi sırasında çok özel bir sekans gerçekleştirmeleri gerekiyor. Büyük sürümlerde hataları görmek biraz cesaret kırıcı olsa da, bu üç tuhaf Spider-Man 2 hatası ya çok nadir olduğundan ya da tetiklenmesi için çok özel adımlar gerektirdiğinden, aksaklıkların en azından bir kısmı oldukça komik ve çoğunlukla oyuncular için zararsızdır.

 

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir