648920

Sonbahar için 5 Oyun Önerisi

Sonbahar, yaprakların döküldüğü, havaların serinlediği ve oyun dünyasının heyecanla beklenen yeni başlıklarla dolduğu bir mevsimdir. Bu sonbaharda oynamanız gereken oyunlarla ilgili bir liste hazırladık. İster konsol oyuncusu olun, ister PC oyuncusu, ister mobil oyuncu, bu oyunlar Sonbahar’ı daha da güzel hale getirecek.

Yıldızlarda sörf yapın, kuklaları bıçaklayın, olmamanız gereken yerlere gizlice girin.

Lies of P

Neowiz Games image

PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One, Windows (Steam Deck: YMMV)

Bazen sinirlerimi bozsa da Neowiz Games ve Round8 Studio’nun Soulslike RPG Lies of P’sinden büyük keyif alıyorum. 19. yüzyıl Fransa’sını merkeze alan çağrıştırıcı bir ortamı, çekiciliği, mizahı ve coşkusu olan bir dizi eklektik karakter ve kendi öldürme aletlerinizi oluşturmanıza olanak tanıyan oldukça düzgün bir silah kişiselleştirme sistemi var.

Ayrıca sizi öfkelendirecek kadar çok kez unutkanlığa sürükleyecek, sinir bozucu derecede ucuz düşmanları da var.

Nour

wp12005629

Oyunda geleneksel bir hikaye veya hedefler bulunmaz. Bunun yerine, oyuncular, farklı sahneleri keşfederken ve etkileşimde bulunurken kendi hikayelerini yaratma özgürlüğüne sahiptirler. Oyunda herhangi bir kaybetme veya kazanma yoktur; oyuncular sadece çevrelerin ve nesnelerin üzerine tıklamak veya dokunmak suretiyle etkileşimde bulunurlar.

“Nour,” çarpıcı görsel sanat eserleri ve rahatlatıcı bir atmosfer sunan bir oyundur. Oyuncular, minimalist grafikler ve renklerle tasarlanmış sahnelerde gezinirken, rahatlatıcı bir müzik eşliğinde ortamın tadını çıkarırlar. “Nour,” 2021 yılında Microsoft Windows ve macOS için çıktı. Oyun, Steam ve diğer oyun platformları üzerinden erişilebilir durumda.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

metal gear metal gear solid metal gear solid v the phantom pain wallpaper preview

Oyun, Big Boss (Snake) olarak bilinen karakterin, bir önceki oyun olan “Metal Gear Solid: Peace Walker”ın olaylarından sonra geçen hikayesini anlatır. Oyuncular, Snake’in komutasındaki bir askeri üs olan Mother Base’i kaybeder ve komadan uyanır. Ana hikaye, Big Boss’un intikam arayışı ve kayıp üslerini yeniden inşa etme çabası etrafında döner.

Oyun, açık dünya yapısıyla dikkat çeker. Oyuncular, çeşitli görevleri tamamlamak ve ana hikayeyi ilerletmek için serbestçe keşfedilebilen geniş bir haritada dolaşabilirler. Oyunun oynanışı, gelişmiş yapay zeka, silah seçenekleri ve stratejik yaklaşım gerektirir. Oyuncular, düşmanlarına yaklaşım tarzlarını seçebilir ve görevleri farklı yollarla tamamlayabilirler.

Starfield

more 4k 8k starfield wallpapers link in comments v0 utcrxf0hufjb1 scaled

Starfield,” Bethesda Game Studios tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan bir bilim kurgu rol yapma oyunudur. Bu oyun, Bethesda’nın ünlü “The Elder Scrolls” ve “Fallout” serilerinin yaratıcıları tarafından geliştiriliyor ve büyük bir merakla bekleniyor.

“Starfield,” uzayda geçen bir açık dünya rol yapma oyunudur. Oyuncular, uzak bir gelecekte geçen bir hikayede yer alacaklar. Oyunun ana teması, uzay keşfi ve galaksiyi keşfetme üzerine odaklanıyor. Oyuncular, uzay gemileriyle farklı gezegenleri ve galaksiyi keşfetmek, ticaret yapmak ve maceralara atılmak için serbestçe dolaşabilecekler.

 

 

 

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir