Shadow Fight 3

Shadow Fight 3 Nasıl Bir Oyun?

Shadow Fight 3, akıllı cep telefonlarında ve tabletlerde oynanabilen mobil RPG dövüş oyunudur. Oyunu İOS ve Android cihazlarda oynayabilirsiniz. İyi bir dövüşçü olmak için oyuna hakim olmak ve birçok detayı bilmek lazım. Aynı zamanda dövüş sırasında yapmanız gereken kombolar da var. Bu kombolarla karşı tarafa normalden daha çok hasar verebilecek ve rakibinizi yenebileceksiniz.

Shadow Fight 3 Oyun Rehberi

Shadow Fight 3 1

Shadow Fight 3 oyununda komboların önemi bir hayli fazla. Bunlar sayesinde normalde vereceğiniz hasardan daha çoğunu rakibe vererek onları alt edebilirsiniz. Peki, bunları nasıl gerçekleştirebilirsiniz? Silahlarınıza özel ekipmanlar takarak çeşitli komboların kilitlerini açabilirsiniz. Kombo yapmak için bazı ekipmanlara ihtiyacınız vardır. Ayrıca rakiplerinizi alt ettiğinizde oyun size farklı hediyeler de sunacaktır.nnHer tür oyunda olduğu gibi Shadow Fight 3 oyununda da ilk başta iyi konuma gelmeniz zaman alacaktır. Bunun için bol bol pratik yapmanızı öneririz. Bu sayede oyuna alışmış olacaksınız. Oyundaki komboları öğrenebilmek için eğitim modunu da deneyebilirsiniz. Parmaklarınız bu oyuna alışırsa gerçek dövüşlere dahil olabilirsiniz.

Shadow Fight 3 Oyununda Zamanlamaya Dikkat Edin

Shadow Fight 3 oyunu için zaman son derece önemli. Çünkü saldırı aşamasında bir yandan da zamanla yarışırsınız. Rakibinize kombolu bir saldırı gerçekleştirmek istiyorsanız; bunu dikkatli bir şekilde ve tam da zamanında yapmanız gerekir. Aksi durumda kombo boşa gidecektir. Rakibinize saldıracaksanız, onun boş anını kollamanız önemlidir. Rakip size bir saldırı gerçekleştirdikten sonra veya bir kombo eylemi sonrasında siz ona saldırabilirsiniz. Bu tür zamanlar kombo için oldukça uygundur.

Shadow Fight 3 Oyununda Gölge Enerjisi

Oynadığınız karakterin özel hareketler ve güçlü saldırılar yapması için gölge enerjisi şarttır. Bunu, sağlık çubuğunuzun hemen alt kısmından kontrol edebilirsiniz. Bu bar dolduğu zaman gölge enerjisini aktif edebilirsiniz. Böylelikle daha etkili bir forma kavuşmuş olursunuz. Normal saldırı ve diğer her türlü eylemi daha güçlü bir şekilde gerçekleştirme olanağı elde edersiniz. Gölge enerjisini iki raunda kadar bekletmenizi tavsiye ederiz. Sonuç olarak daha avantajlı hale gelirsiniz ve rakiplerinizi yenmeniz kolaylaşır.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir