Atlus Plateau Elden Ring featured

Şanslı Elden Ring Oyuncusu Bir Ağaçtan Beklenmedik Bir Yardım Aldı

Bir Elden Ring oyuncusu, zorlu bir boss dövüşü sırasında ağaç şeklindeki tuhaf bir müttefiki keşfettiğinde şaşırtıcı derecede şanslı olur. Elden Ring oyuncusu zorlu bir boss savaşı sırasında bir ağaçta beklenmedik bir müttefik bulur ve bu da oyunun öngörülemez doğasını vurgular. Elden Ring’de sık sık ölümler ve düşman saldırı kalıplarının ezberlenmesi yaygındır, ancak oyuncular bossları yenmek için NPC çağrılarına veya peynir yöntemlerine de güvenebilirler. Elden Ring’in yaklaşan genişletmesi Shadow of the Erdtree merakla bekleniyor ve söylentiler Aralık ayındaki Oyun Ödülleri etkinliğinde sergilenebileceğini gösteriyor.

Elden Ring Nasıl Bir Oyun?

“Elden Ring,” FromSoftware tarafından geliştirilen ve Bandai Namco tarafından yayınlanan bir aksiyon-rol yapma oyunudur. Oyunun büyük bir ilgi görmesi, Demon’s Souls, Dark Souls ve Bloodborne gibi önceki FromSoftware oyunlarının yaratıcısı Hidetaka Miyazaki ve yazar George R.R. Martin’in (A Song of Ice and Fire serisinin yazarı) işbirliğiyle ortaya çıkmıştır.

İşte Elden Ring hakkında bilmeniz gereken bazı temel özellikler:

1. Dark Fantasy Evreni: Elden Ring, genellikle “karanlık fantezi” olarak tanımlanan bir evrende geçer. Oyunun evreni, fantastik yaratıklar, büyülü güçler, büyülü nesneler ve sıradışı karakterlerle doludur.

2. Büyük Açık Dünya: Elden Ring, geniş bir açık dünyada geçer. Oyuncular, bu dünyayı keşfedebilir, farklı bölgeleri gezebilir ve gizli alanları keşfedebilir.

3. Zorlayıcı Zorluk Seviyesi: FromSoftware’in oyunlarının genel özelliği, zorlayıcı bir zorluk seviyesine sahip olmalarıdır. Elden Ring’in de aynı şekilde oyuncuları zorlu düşmanlar ve zorlu boss savaşlarıyla karşı karşıya bırakması bekleniyor.

4. Kişiselleştirme: Oyuncular, karakterlerini özelleştirebilirler. Farklı sınıflar ve yetenekler arasından seçim yapabilir ve karakterlerini istedikleri gibi şekillendirebilirler.

5. Hikaye ve Dünya İnşası: George R.R. Martin’in katkısıyla Elden Ring’in derin bir hikayesi ve zengin bir dünya inşası olduğu söyleniyor. Oyuncular, hikayeyi keşfederek bu evrenin sırlarını açığa çıkarabilirler.

6. Aksiyon-Odaklı Savaş: Oyunun savaş sistemi, hızlı ve aksiyon odaklıdır. Oyuncular, kılıç dövüşleri ve büyülü yetenekler aracılığıyla düşmanlarla savaşırken strateji ve reflekslerini kullanmak zorundadır.

7. Multiplayer Modu: Elden Ring, çevrimiçi çok oyunculu öğeleri içerir. Oyuncular, diğer oyuncularla işbirliği yapabilir veya düşmanlarını birlikte yenmeye çalışabilirler.

Elden Ring’in çok beklenen bir oyun olduğu ve hem FromSoftware’nin hem de George R.R. Martin’in hayranları tarafından büyük bir ilgiyle bekleniyor. Oyunun geniş açık dünyası, sürükleyici hikayesi ve zorlu oyun deneyimi, oyuncuların heyecanla beklemesine neden oluyor.

elden ring bosses in order main mandatory 8042 1647011924713

Elden Ring Ağaç Yardımı!

Bir Elden Ring oyuncusu, zorlu bir boss karşılaşması sırasında kendisini beklenmedik derecede şanslı bir durumda buldu ve ağaç şeklinde beklenmedik bir müttefik buldu. Elden Ring, oyuncuları sınırlarını zorlayan zor bir video oyunu olarak biliniyor; çünkü tehlikeli ama güzel dünyasında başarılı bir şekilde gezinmek istiyorsanız keskin refleksler ve tuhaf taktikler neredeyse zorunludur. Bununla birlikte, bazen zorlu bir savaşın yönünü büyük ölçüde değiştirmek için gereken tek şey öngörülemeyen bir şanstır.

Elden Ring, oyuncuların yeteneklerini test eden çok sayıda zorlu boss savaşına ev sahipliği yapıyor. Oyuncuların yapılarını verimli bir şekilde optimize etmeleri ve onları aşmak için kendi oyun becerilerine güvenmeleri beklenirken, oyuncuların daha iyi bir şansa sahip olmak için düşmanlarının saldırı düzenlerini ezberlemesi nedeniyle sık sık ölümler hala yaygındır. Bu yeterli olmadığında NPC çağrılarına veya diğer oyuncuların yardımına da güvenebilirler. Bazen, patronları kolayca parçalayabilecek akıllı peynir yöntemlerine güvenerek kolay çıkış yolunu seçmeye bile karar verilebilir.

Zereeni adlı bir Reddit kullanıcısı, Stormhill Evergaol‘da güçlü Crucible Knight ile savaşan Elden Ring karakterinin ilginç bir klibini yayınladı. İsteğe bağlı bir dövüş olmasına rağmen, tehditkar zırhlı savaşçı birçok maceracı için zorlu bir düşman olarak kabul edilir.

f75cd2ae fe0c 4b42 b9ed 8aab076cd734

Videoda Crucible Knight’ın oyuncuya doğru atlamak için Uçan Dalış saldırısını kullandığı görülebiliyor, ancak tuhaf bir aksaklık Şövalyenin yakındaki bir ağaca sıkışıp kalmasına neden oldu ve Zereeni için kolay hedef haline geldi. Bu beklenmedik sonuç, en korkunç karşılaşmaların bile bazen kasıtsız komik anlara yol açabileceği oyunun öngörülemez doğasını mükemmel bir şekilde vurguluyor.

been stuck on this guy for like 40 minuted and the game decided to help me
byu/Zereeni inEldenring

Elden Ring, 2022 Oyun Ödülleri‘nde Yılın Oyunu unvanını kazanırken, açık dünya FromSoftware oyunu, şu ana kadar 20 milyondan fazla satılarak 2023’te hâlâ inanılmaz derecede popüler kalmayı başardı. Bununla birlikte, Elden Ring meraklıları için eğlence henüz bitmedi, zira oyunun yakında çıkacak genişletme paketi Shadow of the Erdtree şu anda geliştirilme aşamasındadır.

Erdtree

Elden Ring’in merakla beklenen genişlemesi hakkında çok fazla ayrıntı bilinmese de, Shadow of the Erdtree‘nin bu Aralık ayında yapılacak olan Oyun Ödülleri etkinliğinde sergileneceğine dair söylentiler internette dolaşıyor. O zamana kadar ruhlu hayranlar, Elden Ring dünyasındaki affedilmeyen karşılaşmaları yeniden ziyaret etmekten keyif alabilirler.

Elden Ring artık PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için çıktı.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir