my games rush royale 2 1

Rush Royale Oyunu Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Rush Royale oyunu çoğu insanın dikkatini çekiyor. Dünya üzerinde bilinen ve kullanıcıların oynamaktan zevk aldığı en iyi online mobil oyunlar listesi arasında yer alıyor. Rush Royale oyunu, son derece eğlenceli ve aklı kullanmaya, strateji geliştirmeye yarayan bir kule savunması oyunu olarak adlandırılır.

Rush Royale Oyunu Nedir?

Rush Royale oyunu 2

Oyun içerisinde bulunan farklı modlar ile oyuncuların karşısına çıksa da genel ve en yaygın bilinen amacı her daim sabittir. Peki nedir bu? Oyunumuzun temel amacı karşı rakibin peş peşe gönderdiği canavarları yok etmek ve kulemizi korumaktır. Oyunumuzu daha uzun süreli oynadıkça, rakip tarafı yenip veya yenilgiye uğradıkça eğlencesi artan bir oyundur. Mobil online oyunlar arasında yer alan Rush Royale, içerisinde birçok modlara ve etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır. Temel olarak ise dünya üzerindeki modu pvp olarak biliniyor. İsminden de anlaşılacağı üzere bu modumuzun hedefi rakip oyunculara karşı savaşmaktır. Kalesini rakip oyunculara karşı koruyan ve yıkılmasını önleyen taraf oyunu kazanacaktır.

Rush Royale Oyunu Temel Amacı Nedir?

Rush Royale oyunu 3

Oyunumuzun temel amacı yukarıda da söz ettiğimiz gibi kalemizi korumaktır. Oyunun temel modlarından hariç iki arkadaş veya iki rakibin de beraber oynayacağı modunun da bulunması oyun sever arkadaşların beğenilerini toplamaktadır. Ayrıca klan kurarak arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Kurduğunuz klan ile birlikte klan turnuvası ve özel etkinlik oyunları da oyunda yer almaktadır. Bu sayede de oyun sürekli olarak kullanıcılarına dinamik bir oynanış fırsatı sağlamaktadır. Oyunda bulunan canavarları yok etmek için kullanabileceğiniz farklı özellikteki kartlar da yer almaktadır. Bu özelliği sayesinde ise oyun, bir strateji oyunu olduğunu bir kez daha bizlere gösteriyor. Böylece değişik savaşma sistem ve stratejileri kullanarak zafere ulaşmamızı daha da kolaylaştırıyor.nnOyunda bulunan bu kartlarınızı geliştirmek mümkün. Fakat, doğrudan seçmek istediğimiz kartı satın almak her an mümkün olmuyor ve süreçte joker sandık açmamız oyun tarafından bizlerden isteniyor. Rush Royale oyunu gayet aksiyon ve zevk içerikli bir oyundur ve ister Android ister ise IOS cihazlarınıza indirerek oynayabilirsiniz.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir