Remnant 2 Tüm Beatific Sarayı Kapıları Nasıl Açılır?

The Beatific Palace‘taki tüm gizli kapıların yerlerini bulun ve Remnant 2‘de bu kapıların nasıl hızla açılacağını öğrenin. Remnant 2, oyuncuların oyun boyunca keşfedebilecekleri çeşitli konumlar, alanlar ve bölgeler içerir. Oyuncuların keşfedebileceği birçok yer arasında Beatific Palace, Losomn World‘de terk edilmiş bir bölgedir. Ölümcül Fae yaratıkları sarayın boş koridorlarında sürünüyor.

Ayrıca Beatific Palace, Nimue ve Jester adlı birkaç NPC’ye ev sahipliği yapıyor.

24bYESVSyuzpvGPAmc9EcV

Oyuncular Beatific Sarayı‘ndan geçerken, aslında Losomn’un diğer bölgelerine açılan kapılar olan gösterişli, süslü duvarlarla karşılaşacaklar. Remnant 2’de daha da ilerlemek için oyuncuların Beatific Palace’taki tüm bu kapıları açması gerekiyor.

Beatific Sarayı’nda Sihirli Tüy Kapıları Nerede Bulunur?

Beatific Sarayı’nın yarı boyalı kapılarını açmak için Sihirli Tüy gerekir. Oyuncular bu gizemli görev öğesini almak için Jester ile etkileşime girebilir. Soytarı, terk edilmiş kütüphanenin bodrum katında bir kemik yığınının üzerinde otururken bulunabilir. Oyuncular ona yaklaştıkça hokkabazlık yapmaya başlıyor. Jester, gösterisini bitirdikten sonra oyuncuya Magic Quill’i verir. Oyuncular, Magic Quill’i ellerinde bulundurarak Beatific Sarayı’ndaki dört gizli kapının kilidini açabilirler.

Kapı 1

İlk gizli kapıyı Jester ile aynı bölgede bulunduğundan açmak oldukça kolaydır. Oyuncular, Jester’ın yerinin yakınındaki yarı boyalı duvarı bulabilir ve The Magic Quill‘i kullanarak kilidini açabilir. Bu kapı her zaman başka bir alana/zindana açılır.

remnant 2 developer looking at crossplay support 7sk7

Kapı 2

İkinci kapıya rastlamak biraz daha zordur. Oyuncuların, bir asansör kolunu bulacakları bodrumdaki kütüphaneye doğru adımlarını takip etmeleri gerekiyor. Kolla etkileşime geçmek, oyuncuların Ana Kütüphaneye ulaşmak için kullanabileceği bir asansörü ortaya çıkarır. Yükselirken oyuncular duvardaki küçük bir açıklığa dikkat etmelidir. Başka bir yarı boyalı kapının kilidini açmak için bu gizli alana atlayıp girebilirler.

Kapı 3

Üçüncü kapının kilidini açmak için oyuncuların Ana Kütüphaneye gitmeleri ve sağ tarafa yönelmeleri gerekir. Bu, kütüphanenin alt katında göz önünde saklandığı için en belirgin kapıdır. Oyuncu, kilidini açmak için Magic Quill’i kullanabilir.

Kapı 4

Oyuncular merdivenleri çıkıp kütüphanenin en üst katına çıkarsa son gizli portalı bulabilirler. Ancak oyuncuların bu kapı aralığına erişebilmeleri için bazı kitap raflarının üzerinden atlamaları ve ikinci kattaki düşmanları temizlemeleri gerekebilir.

Saray Avlusunda Süslü Kapı Nasıl Açılır?

Oyuncular, Sihirli Tüy Kalemi’nin yanı sıra, Beatific Sarayı’ndaki yolculuklarında Faelin Duvar Parçası ve Faerin Duvar Parçası gibi birkaç mistik görev öğesi daha toplayabilecekler. Beatific Sarayı’ndaki Süslü Kapının kilidini açmak için bu benzersiz öğelerin her ikisine de ihtiyaç vardır.

Faelin Duvar Parçası, kütüphanenin hemen yanındaki, erişilebilir ilk odalardan birinde bir standın üzerinde bulunabilir. Öte yandan oyuncular Faerin Duvar Parçasını Malefic Sarayı’ndaki Jester’s Card Puzzle’dan doğru kartı seçerek elde edebilirler.

İpucu

Oyuncular Malefic Sarayı’na ulaştıktan sonra Beatific Sarayı Kütüphanesi Kontrol Noktası’na dönerlerse, yanındaki kapının da kilidinin açıldığını fark edecekler.

remnant 2 how to unlock all archetypes and dual class features gunslinger 1 1920x1080 ab4019009fa7

Oyuncular her iki Duvar Parçasına da sahip olduklarında, Beatific Sarayı’nın girişindeki Dev Süslü Kapıya gidebilirler. Daha sonra Faerin Duvar Parçasını ve Faelin Duvar Parçasını belirlenen zemin yuvalarına girmeleri gerekir. Faelin Duvar Parçası aydınlık tarafa, Faerin Duvar Parçası ise karanlık tarafa gidiyor. Her iki parça da yerleştirildikten sonra oyuncular Süslü Kapının kilidini açmak için kolu çekebilirler.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir