images

PUBG Arkadaş Silme Nasıl Yapılır?

PUBG arkadaş silme merak ediliyor. Senelerin en çok oynanan battle royale oyunu PUBG’de tıpkı Facebook gibi insanların birbirlerine arkadaşlık isteği göndermeleri, kabul etmeleri ya da silip reddetmeleri söz konusu olabiliyor. PUBG’de insanların birbirlerini arkadaş olarak eklemeleri ve beraber oyun oynamaları sevilen bir özellik. Bazen istemesek de bir süre sonra arkadaştan haz etmediğimiz durumlar olabiliyor. İşte bu aşamada arkadaşı silmek isteyebiliyoruz. Peki, PUBG arkadaş silme nasıl yapılır?

PUBG Arkadaş Listesi Nerede Görünür?

PUBG Arkadaş Silme

PUBG arkadaş listesi, oyunu açtığınız zaman ana ekranın sol üst alanında profilin ve ismin yer aldığı bölümün alt kısmında kutucuklar şeklinde görünür. Bu bölüme tıklayarak arkadaşlarınızla sohbet edebilir ve onları oyuna davet edebilirsiniz. Onları silebilir ve hatta engelleyebilirsiniz.

PUBG Arkadaş Silme İşlemleri Nasıl Yapılır?

PUBG Arkadaş Silme

PUBG arkadaş silme işlemleri için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz:

    • Birinci adım: Sol üst kısımdan profil fotoğrafınızın altında konumlanan kutucuğa tıklayın. Bu işlemi gerçekleştirerek arkadaşlar listenizi görebilir ve buradan arkadaşları silebilirsiniz.
    • İkinci adım: Karşınıza çıkan ekrandan friends sekmesine gelin. Buraya geldiğinizde PUBG hesabınıza daha evvel arkadaş olarak eklemiş olduğunuz diğer bireyleri göreceksiniz. Arkadaşlarınız o an aktif olduklarında, onlarla anlaşarak birlikte yeni bir oyuna start verebilirsiniz.
    • Üçüncü adım: Silmek istediğiniz kişinin üstüne tıklayın. Bu noktada sileceğiniz bireyin üstüne tıklayarak kutucuğu görürsünüz. Bu sayede seçim yapabileceksiniz ve istediğiniz bireyleri silebileceksiniz.
    • Dördüncü adım: Sileceğiniz bireylerin yanındaki kutucuğa tıklayın ve delete tuşuna dokunun. Bu esnada isterseniz birden çok kişiyi seçebilir ve çoklu bir silme işlemi yapabilirsiniz.
    • Beşinci adım: Karşınıza çıkan delete friend sorusuna OK olarak yanıt verin. Bundan sonra arkadaşınızı ya da arkadaşlarınızı başarı ile silmiş olursunuz.

 

PUBG Engellenenler Listesi Nerede?

PUBG arkadaş silme işlemlerinden söz ettik. Şimdi de PUBG engellenenler listesinden bahsedelim. PUBG engellenenler listesi sol üst bölümdeki profil sekmenizin alt alanında görünen kutucuğa tıklayarak bulunabilir. Açılan pencerenin sağ kısmındaki üç çizgiye basın ve Block List alanına gelin. Oyun tarzını beğenmediğiniz bireyleri ya da görgü kurallarını umursamayan oyuncuları engellediyseniz burada görüntüleyebilirsiniz.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir