Pokemon SV Screenshot 45

Pokemon Scarlet ve Violet Tera Baskınları Geri Dönüyor

Decidueye Tera baskınlarının sona ermesinin ardından Pokemon Scarlet ve Violet, eğitmenler arasında popüler olan Tera baskın patronunun geri dönüşünü ortaya koyuyor.

Pokemon Scarlet and Violet Header

Pokemon Scarlet ve Violet Tera Baskınları Geri Dönüyor

Pokemon Scarlet ve Violet, Blissey’e karşı beş yıldızlı Tera Raid savaşlarını geri getirerek oyunculara değerli ödüller kazanma şansı veriyor.Bu savaşlar genellikle daha zorlu mücadelelerden önce gelir veya eğitmenlere bir mola sağlar. Tera baskınında Blissey’i yenmek, oyuncuları takımlarını gelecekteki savaşlara hazırlamak için Nadir Şeker, Tera Parçaları ve vitaminler gibi öğelerle ödüllendirecek.

Rakipsiz Decidueye’ye karşı Tera baskınları sona yaklaşırken Pokemon Scarlet ve Violet, Blissey’e karşı beş yıldızlı Tera Raid savaşlarının geri döndüğünü duyurdu. Tera baskınlarının bir sonraki turu, Pokemon Scarlet ve Violet oyuncularına takımlar oluşturmak için Nadir Şeker ve farklı türlerdeki Tera Parçacıkları gibi değerli ödüller kazanma şansı verecek.

Blissey‘e karşı yapılan önceki savaşlar genellikle yedi yıldızlı Tera baskınlarından önce yapılmıştı veya Pokemon Scarlet ve Violet eğitmenlerine zorlu bir mücadelenin ardından biraz nefes vermek için kullanılmıştı. Rakipsiz Decidueye örneğinde, Hisuian Grass Pokemon’a karşı yedi yıldızlı Tera baskını savaşı, hızlı fiziksel saldırganlarla savaşmaya alışkın olmayan eğitmenleri test etti.

pokemon scarlet violet inceleme

Triple Arrows, Leaf Blade, Shadow Claw ve Brave Bird gibi hareketlerle Hisuian Decidieye, oyuncuları Decidueye’nin darbeye darbesini karşılamak için Iron Moth ve Ceruledge gibi Pokemon Violet’e özel hareketleri kullanmaya zorladı. Ancak bir sonraki Tera baskınlarında durum böyle olmayacak.

Serebii.net’in haberine göre Blissey, 19 Ekim Perşembe günü saat 20.00‘den itibaren beş yıldızlı Tera baskınlarında görünecek. Doğu, 22 Ekim Pazar günü saat 19:59’a kadar. Doğu. Blissey, Tera raid dens’te en son Ağustos ayında, Rakipsiz Mewtwo için Pokemon eğitmenlerini hazırlamak amacıyla yapılan iki bölümlük Tera baskın savaşları serisinin bir parçası olarak ortaya çıktı.

scarlett violet idea 720

Daha önce olduğu gibi Blissey herhangi bir Tera tipine sahip olabilir. Sabit hasar vermek ve gerektiğinde kendini iyileştirmek için muhtemelen Sismik Atma ve Softboiled gibi hareketleri de kullanacak. Blissey’i yenmek, Pokemon Scarlet ve Violet oyuncularını Nadir Şeker, patronun Tera tipine karşılık gelen Tera Parçaları ve Carbos ve Calcium gibi vitaminler gibi bazı öğelerle ödüllendirecek. Bu öğelerin tümü Pokemon takımları oluşturmak ve onları rekabetçi savaşlara veya gelecekteki Tera baskınlarına hazırlamak için kullanılabilir.

Mutluluk Pokemonu olarak bilinen Blissey, tüm Pokemon serisindeki en iyi özel savunuculardan biri olarak kabul edilir. Gülünç HP’ye ve özel savunma istatistiklerine sahip olmasına rağmen, berbat fiziksel savunmalarıyla dengeleniyor. Okidogi veya Ursaluna gibi güçlü, fiziksel bir Pokemon, Blissey’in Tera türüne bağlı olarak Blissey’in kısa işini görecektir.

Pokemon Scarlet and Violet Tera Raid Battle Guide

Blissey’in Tera baskın savaşlarına dönüşü, Pokemon Scarlet ve Violet için The Indigo Disk DLC’nin yakında piyasaya sürülmesiyle birlikte geliyor. Blissey yalnızca üç gün boyunca mevcut olacak olsa da, yakın gelecekte Tera baskın savaşlarının nasıl sonuçlanacağını henüz bilmiyoruz.

Pokemon Scarlet ve Violet artık Nintendo Switch için mevcut.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir