mudkip by wingedwolf94 d9rrsij

Pokemon Hayranı Mudkip İçin İnsan Formu Tasarladı

Yetenekli bir Pokemon hayranı, 2. Nesil’in Mudkip‘ini ve evrimlerini vurgulayan son çalışmaları ile çeşitli yaratıkları anime tarzı insanlar olarak yeniden tasarlıyor.

anna ben david poster size mudkip

Yaratıcı bir Pokemon hayranı, Mudkip ve evrimleri de dahil olmak üzere serinin en dikkat çekici yaratıklarının etkileyici insan formlarını yaratıyor. Endifi’nin hayran sanatı, geleneksel anime sanat tarzını korurken Pokemon’u insanileştirmesi nedeniyle övgüyle karşılandı.

Endifi tarafından insan olarak tasvir edilen Mudkip ve onun evrimleri, hayranlardan övgü topladı ve tasarımları konularıyla eşleştirme konusundaki becerilerini sergiledi.

Yaratıcı bir Pokemon hayranı, serinin en dikkate değer yaratıklarından etkileyici insan formları yaratıyor; en sonuncusu Gen 2’nin Mudkip’i ve onun evrimleri. Nintendo’nun ünlü canavar kavgası RPG serisi, her yeni oyunla birlikte büyüyen renkli, elementlerle güçlendirilmiş Pokemon çeşitleriyle son 27 yıldır hayranların hayal gücünü yakaladı. Doğal olarak, bu Pokemonların onları ilginç ve yeni bir ışıkla boyayan, onlara yeni bölgesel çeşitler veren veya onları farklı bir tür olarak tasavvur eden çok sayıda yaratıcı hayran sanatı var.

Söz konusu fan sanatını sağlayan yetenekli hayranlardan biri, geçen yıl çeşitli Pokemonların etkileyici insan versiyonlarını yayınlayan Reddit kullanıcısı endifi‘dir.

Çalışmaları Dragonite evrim çizgisi gibi orijinal Pokemon’lardan Gen 2’deki Ledyba ve Ledian’a kadar uzanıyordu ve hayranlar, Pokemon serisinin bilindiği geleneksel anime sanat tarzını korurken konularını insanileştirme konusundaki çalışmalarından dolayı onları övdü. Endifi’nin daha yeni parçalarından biri, Torchic’i ve onun insan olarak evrimini yeniden tasarladı ve şimdi de aynısını başka bir Altın ve Gümüş ​​için başlangıç yaptılar.

Pokemon Mudkip

Bu haftanın başlarında endifi, Su tipi stater Mudkip’i ve onun insan olarak evrimini tasvir eden en son Pokemon hayran çizimini r/pokemon’da paylaştı. Tıpkı önceden sayısız Pokemon serisinde yaptıkları gibi, endifi de Mudkip’in çift Su/Yer tipi Marshtomp, Swampert ve Mega Swampert’ten oluşan evrim aşamalarının her birinden geçiyor.

Bu aşamaların her biri, orijinal Pokemon’un tasarımını anime tarzı bir insanla harmanlıyor ve her birinin yaşı, boyutu ve görünümüne göre endifi hesaplanıyor. Temsil ettikleri Pokemon’a çok benzemelerini sağlamak için her insanın saç stiline ve kıyafetine belirli tasarım öğeleri dahil edilir.

258 Mudkip – 260 Mega Swampert [OC] Mudkip was my first starter ever! I will always cherish that.
byu/endifi inpokemon

Mudkip ve evrimleri insanlarda şaşırtıcı derecede iyi çalışıyor; endifi, her tasarımın konusuna uygun olmasını sağlama konusunda mükemmel bir iş çıkarıyor. Örneğin Mudkip, su temalı mavi elbisesiyle sevimli bir çocuğa benziyor, Mega Swampert ise gri ve turuncu tonlarıyla şövalye benzeri güçlü bir savaşçıyı andırıyor.

Endifi, birçok Pokemon yaratığını insansı anime tarzında yeniden yarattı ve Mudkip’in ilk başlangıçları olarak özel bir yere sahip olduğunu söylüyorlar.

Endifi’nin çalışmaları şu ana kadar Pokemon hayranlarından büyük övgü aldı ve diğer Reddit kullanıcıları, Scarlet ve Violet’in çekiç kullanan Tinkaton’u ve son Teal Mask DLC’sindeki maskeli Ogerpon için kendi insansı tasarımlarını paylaştılar.

how to find mudkip marshtomp swampert in pokemon brilliant diamond shining pearl

Bununla birlikte, Mudkip gibi başlangıç ​​Pokemonları, hayran sanatının en popüler kaynaklarından biri olmaya devam ediyor, zira bunlar genellikle yeni bir oyuna başlarken oyuncuların ilk etkileşim kurduğu kişiler oluyor. Özellikle Mudkip bir savaş makinesi olarak yeniden tasarlandı, lezzetli Pokemon temalı tatlılar için ilham kaynağı oldu ve hatta özel bir Ateş türü çeşidi bile verildi.

 

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir