fire types

Pokemon Hayranı Infernape İçin Mega Evrimi Paylaşıyor

Bir Pokemon oyuncusu, Ateş/Dövüş Tipi Infernape Mega Evolution‘ın potansiyel olarak neye benzeyeceğini gösteren bir konsept yarattı.

Reddit‘teki bir hayran, Infernape için Mega Evolution konseptini paylaştı ve vücudunun üst kısmında daha büyük, ateşli bir yele ve daha uzun bir kürk öngördü. Tasarım hayranlardan olumlu geri dönüşler aldı, ancak bazıları Game Freak‘in onu 3D olarak oluşturma becerisine dair şüphelerini dile getirdi. Sanatçı MarceloGiribaldi, diğer Pokemonlar için Mega Evolution konseptleri yaratarak gelecekteki oyunlarda daha fazla dönüşüm potansiyelini gösterdi.

Ash Infernape

Mega Evrim Konseptleri

Pokemon serisinin bir hayranı, Infernape’in Mega Evolution alması durumunda nasıl görüneceğine dair fikirlerini paylaştı. Geçtiğimiz birkaç nesil boyunca Game Freak’in efsanevi RPG serisi, cep canavarlarının savaşın ortasında dönüşmesi için farklı yollar tanıttı. Bu yöntemlerden biri de serinin 6. Nesilinde kullanılan Pokemon’un Mega Evrimi’dir.

Infernape, serinin 4. Nesilinin başlangıç Pokemonu Chimchar’ın son evrimidir. Yaratık, evrim sonrasında ikincil Dövüş Tipini kazanır ve serinin animesinde Ash’in ekibinde kendine bir yer edinir. Pokemon görünüşte güçlü yeteneklere sahip bir maymun olan Çin destanı Batıya Yolculuk’un ana karakterinden etkilenmiştir.

MarceloGiribaldi adlı bir Reddit kullanıcısı, Infernape’in Mega Evolve yapabilmesi durumunda nasıl görüneceğine dair görüşlerini paylaştı. Tasarım, Ateş Tipi Pokemon’un yelesinin önemli ölçüde büyüdüğünü ve kuyruğunun alev aldığını gösteriyor.

Üst gövdesi, temel formunda görülenden çok daha uzun olan beyaz kürkle kaplıdır. MarceloGiribaldi ayrıca Mega Infernape için alevlerinin ve vücudunun bazı kısımlarının pembeye dönüştüğü Parlak bir versiyon da sağladı.

[OC] What if Infernape had a Mega-Evolution?
byu/MarceloGiribaldi inpokemon

MarceloGiribaldi’nin Mega Infernape hakkındaki yorumu yayınlandığından beri birkaç hayran kazandı. Bir Reddit kullanıcısı, ateş yelesinden kuyruğa kadar olan kısmın gerçekten harika göründüğünü ancak tasarımın 3D render’ını yapma konusunda Game Freak’e güvenmediklerini söyledi.

Başka bir oyuncu Mega Evolution’a, yüksek hıza ve saldırıya odaklanan savaş istatistikleri gibi birkaç ek ayrıntı verdi. Oyuncu ayrıca Mega Infernape’e saldırısının daha da artmasını sağlayacak Goril Taktikleri yeteneğini verdi. Klasik Pokemon’a ilginç bir bakış açısı getiriyor ve başlangıcından bu yana cep canavarının hayranı olanlara yeni bir bakış açısı kazandırmaya yardımcı oluyor.

Infernape, MarceloGiribaldi’den yeni bir form kazanan tek Pokemon değil. Sanatçı Wailord, Milotic ve Jirachi gibi çeşitli cep canavarlarına değindi. MarceloGiribaldi, Mega Evolutions söz konusu olduğunda hala çok fazla potansiyel olduğunu, bundan yararlanabilecek çok sayıda Pokemon olduğunu gösteriyor.

jlee 230228 1002 pogo mega evo.6

Game Freak’in Mega Evolution mekaniğine geri dönüp dönmeyeceği bilinmiyor çünkü serinin en son oyunlarında başka dönüşümlere de geçmişler. Form geri gelirse, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda Pokemon olduğundan geliştiricinin oynayabileceği kesinlikle birçok olasılık vardır.

 

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir