desktop wallpaper unova

Pokemon Go Unova Taşı Nasıl Elde Edilir?

Pokemon Go Unova Taşı nasıl elde edilir? Pokemon GO üçüncü yıl dönümünü kutladı ve günümüzde de yeni çıkan bir video oyunu olduğu zamanki kadar başarılı görünüyor. Örneğin, SuperData gibi istatistik toplayan farklı medyalara göre dünya çapında en çok oynanan ve en yüksek hasılat yapan video oyunlarından biridir. Bu ay Niantic, video oyununa içerik getiren yeni bir bölge daha ekledi. En alakalı ekleme, Pokemon Black and White’dan UNOVA Stone ve 5. nesil Pokemon’dur. Bu aşamada merak edilen konulardan biri de Unova taşı oluyor.nnPokemon Go Unova Taşı almak kolay bir iş gibi görünmüyor. Bu artırılmış gerçeklik oyunu, farklı tür, renk ve boyuttaki Pokémon’u toplamanıza ve yakalamanıza imkân tanımaktadır. Oyun aynı zamanda yakalanan Pokemonlara göre bazı türlerin gelişmesini de sağlamaktadır. Peki, Unova Taşı nasıl bulunur?

Pokemon Go Unova Taşı Ne İçin Kullanılır?

Pokemon Go Unova Taşı siyah ve beyaz renkli ve oval şekilli bir taştır. Unova Pokédex’te yer alan çeşitli pokemonları özel formlar, üçüncü formlar olarak geliştirmek için kullanılmaktadır.

Pokemon Go Unova Taşı Nasıl Kazanılır?

UNOVA Stone, 5. nesilden son evrimlerine kadar bazı Pokémon’ları geliştirmemiz gereken bir araçtır. Taşı nasıl alacağınızı açıklamadan önce, hangi Pokémon’un bu taşa ihtiyacı olacağını söyleyelim: Pago, Pearear, Panpour, Lampent, Munna, Minccino ve Eelektrik

Pokemon Go Unova Taşı

UNOVA taşları, diğer eğitmenlere karşı yapılan savaşlardan elde edilen diğer taşların aksine, yalnızca Araştırma Atılımları gerçekleştirerek elde edilebilir. Bir Araştırma Atılımını tamamlamak için oyuncuların Saha Araştırmasını tamamlamaları gerekir. Bunu yapmaya başlamak için sadece Poke-Stops edinmemiz gerekecek ve bize rastgele bir saha araştırması görevi verilecek. Bunlar Catch 10 Fire-type Pokémon veya Win a Raid gibi görevler. Aslında bazı oyuncuların farkında olmadan bu sürece başlamış olmaları çok muhtemeldir.nnToplam 7 Saha Araştırması görevini tamamladığınızda, ilgili menüde rastgele bir Araştırma Atılımı ödülü görünecektir.

Bu ödüller Pokémon, Poke Balls, Pokémon ve ayrıca UNOVA taşları verebilir. Unutulmamalıdır ki bu ödüllerden günde sadece bir tanesini açabiliyoruz. Bir UNOVA taşı aldıktan sonra, o taşa ihtiyaç duyan Pokémon’u geliştirebiliriz.nnKısacası, Araştırma Görevleri yeni UNOVA Taşlarına erişmenin anahtarıdır. Bu görevleri gerçekleştirirken, onları geliştirebilmek ve Pokedex’inizi tamamlayabilmek adına ilgili Pokémon’u yakalayın. Pokemon GO, Android ve Apple cihazlar için kullanılabilir.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir