Pin Out Oyunu Nedir? Nasıl Oynanır?

Pin Out oyunu pek çok oyuncunun ilgisini çekiyor. Peki, Pin Out nedir? Bu oyunu nasıl oynayabilirsiniz? İşte Pin Out hakkında merak edilenler…

Pin Out Oyunu Nedir?

pin out oyunu 2

Mobil ve PC oyunu olarak dünya üzerinde sıklıkla oynana oyunlardan biridir. Yaş aralığı fark etmeden tercih edilen oyunumuz, tam anlamıyla bir arcade oyunu olarak karşımıza çıkmaktadır. Oyunun görsel ve dinamikleri herkes tarafından bilinmekte olan Pinball oyununa çok fazla benzemektedir. Hatta oyuncular tarafından Pinball oyununun farklı seviyeler barındıran bir hali olarak yorumlanmaktadır. Oyuncuların farklı olarak bahsettiği olay ise diğer oyunlara kıyasla sürekli olarak ileriye gitmeyi hedeflemesi durumudur. Oyunda bulunan topu oyun içerisinde konumlanan kol simgelerini kullanarak, mümkün olan en uzak mesafeye topumuzu taşımalısınız. Ayrıca oyun içerisinde sadece kol değil, top fırlatmaya yarayan top fırlatıcıları ve klasikleşmiş Pinball oyununda yer alan, topu hareketlendiren unsurlar da mesafe kat etmemizde yardımcı olacaklardır. Bütün bu anlattığımız olayların gerçekleşmesi için oyunun bizlere verdiği bir süre bulunuyor. Bunun yanı sıra oyundaki topu ilerletir iken belirli rotalarda giderek ekstra süreler de toplayabiliyoruz. Oyunumuz içerisinde, zaman durdurma ve hareket yavaşlatma, hızlandırma gibi güçlendirilmeler de yer almaktadır.

Pin Out Oyunu Nasıl Oynanır?

Pin Out oyunu nasıl oynanır? Oyunda ilerlerken kırmızı topumuzun karşısına bir de küçük sürprizler çıkmaktadır. Oyunun içinde özellikle arcade makinelerinde de oynanabilen mini oyunlar da oyunculara sunulmaktadır. Çeşitli mini oyunları da oynayarak oyun içerisinde ek zamanlar kazanıyoruz. Ayrıca oyunda bulunduğumuz sürece her seviye ve bölüm geçişlerinde müziklerin de değiştiğini fark edeceksiniz. Oyun kurucularının, oyundaki bu tasarımları müzikler ile harmanlamaları, oyuna olan ilgi ve alakayı da yükseltmektedir. Oyunun içerisinde her bölümde yeni kayıt noktaları oluşmakta. Ancak bu kayıt noktalarının devam ettirilmesi için oyunun Premium sürümüne geçmeniz gerekecek. Belirtmekte fayda olacağını düşünerek, Premium sürümü olmadan da oyunumuzu reklamsız şekilde oynayabileceğinizi söylemeliyiz. Pin Out oyunu her mecradan kolay bir şekilde indirilebilir. Bu eğlenceye sizler de katılabilirsiniz ve zevkli zamanlar geçirebilirsiniz.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir