mario strikers battle league.large

PC’de En İyi Çocuk Oyunları Hangileri ?

En iyi çocuk oyunları PC için birçok seçenek vadediyor. Video oyunları çok geniş bir kitleye sahiptir. Şu anda yetişkin oyuncular için birçok farklı oyun var. Fakat unutulmaz maceralara sahip oyun seçenekleri de çocuklar için sunuluyor. Hangi oyunların çocuklar için ideal olduğunu bilmek önemlidir. İşte çocuklara hitap eden PC oyunları…

Rayman Legends

en iyi cocuk oyunlari 1nnUbisoft tarafından geliştirilen ve dağıtılan bir platform ve macera video oyunudur. Serinin beşinci bölümüdür ve öncekine kıyasla harika yeni özelliklere sahiptir. Oyunun hikayesi, kabusların Glade of Dreams için bir kez daha büyük bir sorun olduğu Rayman Origins’ten bir asır sonra geçiyor. Bu nedenle Rayman, rüyaların gücünü ele geçirmek isteyen 5 Dark Teens ile yüzleşmek zorunda. Oyun, her seviyede ilerlediğinizde platformları ve bulmacaları aşmanız gereken Rayman Origins’e çok benzer. Unutulmamalıdır ki Rayman Legends’ta aynı anda 4 kişiye kadar oynayabilir.

Spyro: Reignited Trilogy

en iyi cocuk oyunlari 2nnSpyro: Reignited Trilogy, Toys For Bob tarafından geliştirilen serideki ilk 3 klasik oyunun yeniden düzenlenmiş bir versiyonudur. En iyi çocuk oyunları arasında yer alır. Oyuncunun, değerli taşları toplarken, zorlukları tamamlarken, sırları ve diğer mini oyunları keşfederken farklı dünyalarda düşmanlarla yüzleşmek için seyahat eden dost canlısı bir ejderha olan Spyro’yu kontrol ettiği bir aksiyon ve platform oyunudur. Bu derlemede 100’den fazla seviye mevcuttur ve her dünyanın sonunda Spyro, Krallığı normale döndürmek için bir patronla savaşabilir. Bu oyunda grafik iyileştirmeleri, optimize edilmiş kontroller ve çok renkli animasyonlu ortamlar var.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

en iyi cocuk oyunlari 3nnCrash Bandicoot Remastered Collection olarak da bilinen oyun, PS4, Xbox One, PS4 ve Nintendo Switch için PlayStation Crash Bandicoot video oyun serisinin bir derlemesidir. Bu durumda Vicarious Visions tarafından geliştirilmiş ve Activision tarafından dağıtılmıştır. Crash Bandicoot: Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back ve Crash Bandicoot 3: Warped oyunlarını barındırır. Hepsi grafiksel geliştirmeler içerir. Oyun aynı kalır, karakteri üçüncü şahıs bakış açısıyla kontrol etmeniz gerekir. Bu, düşmanlarla yüzleşmeniz, kutuları kırmanız ve platformları aşmanız gereken doğrusal seviyeleri tamamlama hedefine sahiptir. Zorluğa rağmen, Crash Bandicoot tüm oyuncular için oldukça erişilebilir bir platform oyunudur. HD grafiklere ve saatlerce ekranın önünde geçirilecek tonlarca içeriğe sahip orijinal oyunların inanılmaz bir versiyonudur.

Super Lucky’s Tale

en iyi cocuk oyunlari 4En iyi çocuk oyunları listesi Super Lucky’s Tale ile devam ediyor. Bu oyun hem senaryolarda hem de diyaloglarda daha çocukça stilize bir tasarıma sahip. Kahramanı, gizli sırları bulmak için küçük bulmacaların da bulunduğu çevresinden tüm paraları toplaması gereken sevimli küçük bir tilkidir. Bu eğlenceli macera oyununun neler sunabileceğini görmek için zıplamayı, hareket etmeyi veya kollara vurmayı deneyin.

Roblox

en iyi cocuk oyunlari 5nnRoblox Corporation tarafından geliştirilen ve dağıtılan bir aksiyon-macera sanal MMO oyunudur. Bu başlıkta oyuncular, farklı türlerdeki mini oyunlar gibi farklı etkinliklere katılabiliyor ve hatta diğer kullanıcılarla paylaşmak için kendi dünyalarını yaratma yeteneğine sahipler. Ancak oyunu keşfetmek, farklı kaynaklar toplamak da oldukça önemli. Diğer oyunlardan farklı olarak, Roblox istediğiniz gibi olabilir. Yani farklı sanal dünyalar yaratıp onları oyunlara dönüştürmek mümkündür.

Minecraft

en iyi cocuk oyunlari 0nnMinecraft adlı oyun da en iyi çocuk oyunları arasındadır. Minecraft tarihin en çok satan oyunudur, LEGO konseptinin bir adım daha ileriye götürülmesine olanak sağladığı için video oyun endüstrisinde gerçek bir devrimdir. Minecraft’ta hem iyi hem de kötü her türden yaratıkla dolu sonsuz bir dünyanız var ve amacınız hayatta kalmak ve hayal gücünüzün size izin verdiği her şeyi inşa etmek olacak. Minecraft’ın açık dünyası birçok olasılık sunuyor.

Sonic Mania

en iyi cocuk oyunlari 6nnChristian Whitehead, Headcannon ve PagodaWest Games tarafından geliştirilen ve Sega tarafından dağıtılan bir video oyunudur. Sonic Mania, önceki oyunlara benzer bir oynanışa sahip, ancak bu durumda oyuncu, oyunun seviyelerini aşmak için benzersiz yeteneklere sahip 3 karakter arasından seçim yapabilecek. Bu oyunda yerel çok oyunculu modun da olduğunu söylemekte fayda var.

Just Dance 202

en iyi cocuk oyunlari 7nnUbisoft tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir dans ve ritim video oyunudur. Just Dance 2020’nin doğrudan devamı olan serinin on ikinci bölümüdür. Bu durumda, söz konusu başlıkta 40’a kadar farklı şarkı ve ayrıca alternatif modda 6 şarkı var.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir