2022 yilina damga vuracak 10 oyun

PC Oyun Önerileri 2022

PC oyun önerileri 2022 listesi ile sizlerleyiz. Piyasadaki en iyi PC oyunlarından bazıları, PC oyunlarını PS5 ve Xbox Series X gibi en yeni konsollarla aynı seviyeye getirme noktasına kadar son on yılda piyasaya sürüldü. Ve Xbox Game Pass Ultimate gibi hizmetler sayesinde, en popüler ve viral oyunlardan bazılarını değerli sabit disk alanı kullanmadan ya da pahalı donanımlar gerektirmeden oynamak daha da kolay. Peki, bilgisayarda oynanabilecek oyunlar nelerdir? İşte o oyunlar…

Elden Ring

pc oyun onerileri 1nnPC oyun önerileri listemizde ilk sırada Elden Ring var. FromSoftware’in en yeni harikası, Souls türünü andıran tüm özelliklere sahip, ancak Game of Thrones yazarı George RR Martin tarafından hazırlanmış bir hikayeyle açık bir dünyaya genişletildi. Oyunun PC versiyonu, FromSoftware’in düzeltmeye çalıştığı bazı performans sorunlarına sahipti, fakat bu sorunlara rağmen, stüdyonun şimdiye kadar çıkardığı en iyi olmasa da en iyi oyunlardan biri.

The Witcher 3: Wild Hunt

pc oyun onerileri 2nnPC oyun önerileri arasında yer alan The Witcher 3: Wild Hunt oyunu da oldukça popüler. Piyasaya sürüldükten birkaç yıl sonra bile, Skyrim’in saf ölçeğini Grand Theft Auto V’in inanılmaz derinliğiyle harmanlayan, şimdiye kadarki en etkileyici açık dünya oyunlarından biri. Bu arada, süper eksiksiz bir oyun olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz.

Ghostrunner

pc oyun onerileri 3nnDistopik ve kıyamet sonrası bir dünyaya dayanan bu oyunda aşırı şiddet ve çılgınlık öne çıkıyor. Bu, tek bir oyunla nefesinizi kesecek türden bir oyun. Birinci şahıs nişancı oyunlarını sevenler için ideal bir seçim olarak öne çıkıyor.

Dying Light 2

pc oyun onerileri 4
Açık dünya zombi oyunları bugünlerde biraz klişe görünebilir, ancak Dying Light serisi, parkur tarzı oynanışı ve zombilerin yavaş ve beceriksiz olmaktan son derece agresif ve çok agresif olmaya geçtiği gündüz-gece döngüsü ile dikkat çekiyor.

God of War

pc oyun onerileri 5
PC oyun önerileri listesi God of War ile devam ediyor. God of War serisi 2005’ten beri piyasada. Ve yıllar boyunca birçok seri olmasına rağmen son serisi çok beğenildi. God of War oyununda, yol boyunca her türlü yaratık ve tanrı ile savaşmak zorunda kalacaksınız.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir