OW2 be9287b234afbe7898ac

Overwatch 2’nin Komik Klibi

Overwatch 2‘nin komik klibi, D.Va bombalarının her iki takımı aynı anda yok ettiğini gösteriyor. Overwatch 2’deki bir çatışma, iki D.Vas’ın Kendini Yok Etme ultilerini aynı anda kullanması ile hızla sona erdirilir ve çifte Takım Öldürülmesiyle sonuçlanır.

overwatch 2 invasion story missions new support hero illari tsrg

Overwatch 2’nin Komik Klibi, D.Va Bombalarının Her İki Takımı Aynı Anda Yok Ettiğini Gösteriyor

Eğlenceli bir Overwatch 2 klibi, çifte D.Va bombasının çifte Team Kill ile sonuçlandığını gösteriyor ve D.Va’nın ultisinin yıkıcı yeteneklerini sergiliyor. Yalnızca bariyerleri, bağışıklık yetenekleri veya korumaları olan karakterler büyük hasar almadan bir D.Va bombasından kurtulabilir, ancak Cassidy’ye yakın zamanda yapılan bir güçlendirme onun iyi zamanlanmış bir Savaş Yuvarlaması ile hayatta kalmasına olanak tanıyor. Overwatch 2’nin gelecek sezonuna yeni bir tank kahramanının eklenmesi büyük olasılıkla metayı etkileyecek ve oyuncuların bekleyip görmesi gerekecek olsa da, D.Va’nın ultisine karşı koyabilecek yeteneklere sahip olmaları muhtemel.

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan komik bir Overwatch 2 klibi, bir takım kavgasının çift D.Va bombasıyla hızlı bir şekilde sona erdiğini gösterdi. Bu efsanevi Overwatch 2 ayna maçı, çağlar boyu çifte Team Kill ile sonuçlandı. D.Va’nın nihai yeteneği Kendini Yok Etme, Overwatch 2’deki en yüksek hasar veren yetenektir.

Overwatch 2 system requirements

Kötü şöhretli teknik geçmişte sayısız takımı yok etti; en tank Overwatch 2 kahramanları bile büyük bir hafifletme olmadan tam hasar veren bir patlamayı yenemedi. yetenekleri.

Overwatch 2 oyuncusu LaVinos_03 tarafından Reddit‘te paylaşılan yeni bir klip, D.Va’nın hayal edilebilecek yıkıcı yeteneklerinin en çılgın gösterilerinden birini ortaya koydu. Gönderiye göre, Overwatch 2‘deki Eichenwalde haritasında kale kapılarının yakınında bir takım kavgası çıktığında LaVinos_03‘ün kız kardeşi kendi hesabında oynuyordu.

Her iki takımın da tankı (her ikisi de D.Va oynuyordu) ultilerini aynı anda etkinleştirdi. , mekanizmalarını düşman takımına doğru gönderiyorlar. 10 oyuncunun tamamı diğer D.Va’nın bombasından kaçamadı, bu da hepsinin ölümüyle sonuçlandı ve her iki taraf için de Takım Öldürme duyurusu tetiklendi.

Two D.VA Bomb at the same time
byu/LaVinos_03 inOverwatch

Yakın mesafeden 1000’lik hasar sınırıyla, çok az karakter D.Va bombasından engeller olmadan, bağışıklık yetenekleri olmadan veya sadece siper alarak hayatta kalabilir. Bununla birlikte, Cassidy’ye yakın zamanda yapılan bir güçlendirme, aslında silahlı Overwatch 2 kahramanının, iyi zamanlanmış bir Savaş Taklası kullanarak yakın mesafeden D.Va Ultimate’da hayatta kalmasına olanak tanıyor. LaVinos_03’ün diğer Overwatch 2 hayranları, karşılıklı olarak garanti edilen yıkım klibinden keyif aldılar ve her iki takımdan da kimsenin patlamalardan kaçamadığı gerçeğine gülmeden edemediler.

Diğerleri, iki D.Va ve iki Echo’nun Overwatch 2 kahramanının ultilerinden dördünü aynı anda kopyaladığı bir hikaye de dahil olmak üzere D.Va ile ilgili kendi kaçışlarının hikayelerini paylaştı. Kendini Yok Etme özelliğinin muazzam hasarı ve etki alanı, D.Va’nın ultisini Overwatch 2’deki en yıkıcı yeteneklerden biri olarak sağlamlaştırmış olsa da, başka bir tank kahramanı kadroya katılmak üzere.

89cbe4a7f2fbe95457ebdc2112b3f49a

Overwatch 2’nin yeni haritasındaki ipuçları ve paskalya yumurtaları, Baptiste’in eski suç ortağı Mauga’nın olası bir aday olduğunu gösteriyor, ancak çoğu kişi D.Va’nın MEKA takım arkadaşı D.Mon’un da onun yerine katılmasını umuyor. Her iki karakterin de D.Va bombası kadar oyunun kurallarını değiştirecek bir yeteneği olmayacak ancak yeni tank kahramanının yetenekleri, 8. Sezon’a geldiklerinde metayı kesinlikle etkileyecek. yeteneklerin onları D.Va’nın meşhur ultisinden kurtarmanın bir yolu var.

Overwatch 2 şu anda PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S için çıktı.

 

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir