ow2kpop 1

Overwatch 2 Ücretsiz Skin ve Yeni Mod

Overwatch 2, yeni bir ücretsiz Efsanevi görünüm, bir oyun modu ve LE SSERAFIM ile ortak çalışma etkinliğinde oyuncuları bekleyen içerikleri ortaya çıkarıyor. Overwatch 2, Junkrat için ücretsiz Efsanevi görünümü ve K-pop grubu LE SSERAFIM ile iş birliğini tanıtan yeni bir fragman yayınladı. İşbirliği etkinliğinde Tracer, D.Va, Brigette ve Kiriko için yeni Efsanevi görünümler yer alacak ve onları K-pop hayranlarına dönüştürecek.

Etkinlik aynı zamanda oyuncuların arenada bir müzik videosu oynatılırken bayrağı ele geçirme savaşlarına katılabilecekleri Concert Clash adı verilen yeni bir sınırlı süreli modu da tanıtacak.

F9tDGrZbsAAn7sL scaled 1

Overwatch 2’de K-pop Havası

Overwatch 2, Junkrat için ücretsiz Efsanevi görünümü, yeni bir oyun modunu ve K-pop grubu LE SSERAFIM ile geçiş etkinliği için daha fazla içeriği ortaya çıkaran yeni bir fragman yayınladı. Blizzard’ın kahraman nişancı oyunu için benzeri görülmemiş bir işbirliğiyle Overwatch 2, yeni K-pop heyecanlarından birini oyuna getirecek.

Bu ay Overwatch 2 yedinci sezonuna oyuncuları için çok sayıda içerikle başladı. Yeni Samoa Control haritası ve Sombra’nın yenilenmesi öne çıkan birkaç özellik olsa da Roadhog’un yenilenmesi için biraz daha beklemesi gerekecek. Blizzard, aksiyon RPG’sini temel alan yeni bir mod ve görünümler gibi temalı içeriklerle Overwatch 2 ile Diablo 4 arasında yeni bir savaş ve iş birliği getirdi. Blizzard, iki oyunu arasında geçiş yapılmasını teşvik ettikten sonra Overwatch 2 oyuncuları için daha fazla haber hazırlıyor.

Overwatch 2 Fragmanı Junkrat için Ücretsiz Skin

Overwatch 2, Junkrat’ın yeni Efsanevi görünümünü ve K-pop grubu LE SSERAFIM ile ortak çalışma etkinliğinde mevcut olacak daha fazla içeriği ortaya koyan yeni bir fragman yayınladı. Etkinlik 1 Kasım’da başlayacak ve oyuncular muhtemelen zorluklarla Junkrat için Fawksey James kostümünü alacaklar. Bu yeni görünümde kahraman yeni bir saç kesimi, gri bir kıyafet ve pembe detaylı bir bereyle görünüyor. Overwatch 2’nin yeni bir ücretsiz Efsanevi görünüm sunmasına ek olarak, nişancı, geçişin bir parçası olarak Tracer, D.Va, Brigette ve Kiriko için yeni Efsanevi görünümler ekleyecek.

overwatch 2 bize neler sunuyor

LE SSERAFIM görünümleri, dövüş kıyafetlerinin aksine, kadın kahramanları, grubun adını ve sanatçıların ilk albümünün adı olan Fearless’ı taşıyan kıyafetler giyen K-pop hayranlarına dönüştürüyor. Blizzard, kaplamaların ne kadara mal olacağını henüz açıklamadı.

Junkrat’ın ücretsiz görünümü ve Tracer, D.Va, Brigette, Kiriko ve Sombra’nın görünümlerine yeni bir bakışın yanı sıra, yeni fragmanda etkinlik boyunca kullanılabilecek beş dans ifadesi gösterildi. Overwatch 2 x LE SSERAFIM işbirliği aynı zamanda Concert Clash adı verilen yeni bir sınırlı süreli modu da içeriyor. Bu 3v3 modunda, arenadaki ekranlarda “Perfect Night” müzik videosu oynatılırken oyuncular bayrağı ele geçirme savaşlarına katılacak. Overwatch 2 oyuncuları, LE SSERAFIM’in Blizzcon 2023’te “Perfect Night” single’ını sunarak performans sergileyeceği için daha da fazla şarkıcıyı görecek.

overwatch section1 feature4

LE SSERAFIM, 2022’de çıkış yapan ve o zamandan beri “ANTIFRAGILE”, “FEARLESS” ve “Sour Grapes” gibi hitleri bir araya getiren beş kişilik bir gruptur. Bu işbirliği, Blizzard’ın, en sevdikleri gruplara büyük bağlılıklarıyla bilinen K-pop hayranlarının dikkatini Overwatch 2’ye çekmek için akıllı bir hamlesi olabilir. Bu aynı zamanda Overwatch 2 için gelecekteki geçişler listesine eklenerek oyunun olanaklarını genişletiyor. müzik dünyasına.

Overwatch 2 PS4, PS5, Xbox One, Switch, Xbox One S, Xbox One X, PC için mevcut.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir