Nothing Logo

Nothing’in Alt Markası CMF Hindistan’a Gidiyor

OPPO‘nun eski çalışanı olan ve ayrıca bir diğer Çin merkezli telefon üreticisi OnePlus’ın da kurucu ortaklarından olan Carl Pei, Nothing markasının kurucusudur. Nothing kısa sürede Türkiye pazarında büyük gelişmeler kaydetti.

nothing phone 1 ne kadar kimin markasi nothing phone 1 turkiyeye gelecek mi ozellikleri neler

OPPO’da yöneticiyken işi bırakıp elini taşın altına koyan genç girişimci Pei, OnePlus’ı kurdu. Bakıldığı zaman bu büyük bir risk gibi gözükse de ‘Amiral gemisi katili telefon’ üretme sloganıyla OnePlus olarak yoluna çıkmış bulundu. Bu döneminde büyük bir başarı elde etse de dolar kurundan ötürü Türkiye için pek parlak bir dönem sayılmayacak riskleri beraberinde getirmiş oldu. Bu da artan fiyatları sonrasında kendi kuyusunu kazmak deyimi yerinde bir deyim olabilir.

Londra merkezli olan Nothing firması, Nothing Phone (1) isimli ilk telefon modelinin ardından çıkardığı amiral gemisi modeli ile Nothing Phone (2)’yi piyasaya sürdü. Nothing telefonlarını diğer telefonlardan ayıran özellik ise 5 Farklı Glyph şerit led ışıklarıdır. Gelen Aramalarda ve Bildirimlerde kişiselleştirilmiş arayüz imkanı sunuyor bizlere.

İlerleyen dönemlerde istediği başarıyı elde eden Nothing, her bütçeye uygun ürünler için, CMF by Nothing adında yeni bir alt marka oluşturdu.

NextPit Nothing Phone 1 Review Test w1400h1400

CMF ilk olarak Hindistan pazarına ilk ürünlerini sundu

26 Ağustos itibariyle CMF markası Hindistan’da ilk ürünlerini tanıttı. Çıkacak ürünler Nothing telefonları gibi dikkat çekici özelliklere sahip olacak mı ilerleyen günlerde hep beraber göreceğiz.

Nothing ile tanışma serüvenimiz akıllı telefon olsa da CMF bu yolu izlemeyecek. Bu marka şu anlık bir akıllı saat, bir tam kablosuz kulaklık ve bir hızlı şarj adaptörü piyasaya sunacağı ifade edildi.

Ülkemize ise eğer bir rağbet gördüğü zaman piyasaya girmesi bekleniyor. Nothing şimdilik alt markasıyla Hindistan’da faaliyete başlıyor

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir