d764g08 021aa1d9 8ef2 44de 88f7 7481889638ac

Herkese Uygun Popüler Anime Oyunları

En popüler anime oyunları merak ediliyor. Oyun dünyasında yeniyseniz ya da anime oyunlarını keşfetmek istiyorsanız; listemize göz atabilirsiniz.

Dragon Ball FighterZ

anime oyunlari 1

En iyi anime oyunları listesi Dragon Ball FighterZ ile başlıyor. Dragon Ball FighterZ, Dragon Ball serisine dayanan en iyi oyunlardan sadece biri değil, aynı zamanda en iyi dövüş oyunlarından biridir! Muhteşem grafikler ve efektlerle dikkat çeker. İyi bir dengeye, iyi karakterize edilmiş ve farklılaştırılmış karakterlere ve çok sağlam bir oynanışa sahip bir oyundur. Çevrimiçi bir anime dövüş oyunu arıyorsanız, Dragon Ball FighterZ oynamaktan çekinmeyin!

Dragon Ball Z: Kakarot

anime oyunlari 2

Dragon Ball Z: Kakarot, savaşta eksik olmayan iyi bir RPG’dir. Hikaye, Saiyan destanının bölümlerini Buu’s’a yayıyor ve oyun, özgürce keşfetmenize, diğer karakterlerle etkileşime girmenize ve yan görevleri tamamlamanıza izin veriyor. Goku’ya ek olarak, diğerleri arasında Vegeta, Piccolo veya Future Trunks olarak oynamak mümkündür.

Dragon Ball Legends

anime oyunlari 3

En iyi anime oyunları listesinde bir diğeri de Dragon Ball Legends oluyor. Dragon Ball Legends, dövüş türünü RPG unsurlarıyla karıştıran Android ve iOS telefonlar için ücretsiz bir oyundur. Normal saldırılara ek olarak, enerji harcayan ve özel saldırıları etkinleştirmenizi sağlayan kartları kullanmak mümkündür. Önceki iki oyundan farklı olarak, burada yeni bir karaktere dayanan yeni bir hikayenin tadını çıkarıyoruz: Shallot. Tabii ki, destanın sembolik karakterleriyle oynayabilir ve diğer oyunculara karşı çevrimiçi savaşabilirsiniz!

Genshin Impact

anime oyunlari 4

Genshin Impact, onlarca saatlik içeriğe sahip, oynaması etkileyici bir oyundur. Anime estetiğine sahip tüm RPG sevenler için bu oyun size neredeyse hiçbir sınırlama olmaksızın bol bol eğlence günü yaşatacak. Her biri kendi yeteneklerine sahip benzersiz karakterler içeren bir takımın kilidini açıp bir ekip oluşturabileceksiniz. Oyunun hikayesi tonlarca çeşitli görev barındırıyor, bu yüzden sıkılmayacaksınız.

One Piece: Pirate Warriors 4

anime oyunlari 5

One Piece: Pirate Warriors 4, hem tek oyunculu hem de çok oyunculu deneyimler için oldukça eğlenceli bir oyundur. Dynasty Warriors oyununun temel unsurlarını alır ve onu One Piece’in eşsiz estetiği ve mizahıyla birleştirir. Bu nedenle sürekli kavga ettiğiniz, frensiz bir aksiyon oyunudur. Birçok oyun modu vardır ve elli karakteri yönetebilirsiniz!

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4

anime oyunlari 6

Ultimate Ninja Storm’un dördüncü bölümü, yıllarca süren inanılmaz kalitede oyunların doruk noktasıdır. Bu oyunda 100’den fazla kontrol edilebilir karakter, basit ama derin bir oyun ve destandaki en iyi dövüş var. Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4, diğer manga ve anime hayranlarıyla oynamak için mükemmel bir dövüş oyunudur.

Naruto x Boruto Ninja Voltage

anime oyunlari 7

Naruto oyunlarına alıştığımızdan farklı olsa da, çok iyi bir ücretsiz oyundur. Kaleler oluşturmanız, tuzaklar kurmanız ve kendinizi savunmanız veya diğer ninja klanlarına saldırmanız gereken bir strateji ve aksiyon oyunudur. Çok fazla rekabet var ve en iyi oyuncularla yüzleşmek için ninjalarınızı geliştirmeniz gerekiyor. Naruto serisine dayanan iyi bir çevrimiçi oyun!

Persona 5 Royal

anime oyunlari 8

Persona 5 Royal, benzersiz bir anime estetiği ve muazzam bir film müziği ile çok güçlü bir kişiliğe sahiptir. Oynanabilir olarak, 100 saatten fazla içerik sunar. En şaşırtıcı şey, oynadığınız her dakikanın harika olmasıdır!

Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age

anime oyunlari 9

Dragon Quest XI, en iyi çağdaş ve destan RPG’lerinden biri olarak kabul edilir. Konusu, oynanışı, sanatı, oyunun içeriği ile öne çıkan, en iyi anime oyunları arasında yer alan bir oyun türüdür.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir