monster hunter world hd h6

Monster Hunter World’de Deviljho Nasıl Bulunur?

Son dönemlerin en popüler oyunlarından biri de şüphesiz ki Monster Hunter World oluyor. Monster Hunter World’de Deviljho nasıl bulunur? Monster Hunter World Patch 2.0 muhtemelen bildiğiniz gibi, çeşitli arayüz iyileştirmeleri ve silah dengesi ayarlamaları içeriyor. Ancak en önemli ekleme, serinin üçüncü neslinden bu yana çeşitli oyunlarda ortaya çıkan vahşi bir wyvern olan Deviljho’nun dahil edilmesidir.

Deviljho’yu nasıl bulacağınızı ve onu görev panonuza nasıl ekleyeceğinizi açıklıyoruz.nnİşte Monster Hunter World’de Deviljho ve yeni pelerin bulma yolları hakkında bilinmesi gerekenler…

Monster Hunter World’de Deviljho Bulma

Monster Hunter World'de Deviljho

Monster Hunter World’de Deviljho bulmak için elbette yapılacak ilk şey, oyunu başlatmadan önce Monster Hunter: World Update 2.0’ı konsolunuza indirip kurmaktır. Ardından, Deviljho’nun yalnızca altı yıldız veya üzeri yüksek rütbeli görevlerde görüneceğini, bu nedenle en az RC 13 olmanız gerektiğini unutmayın.Monster Hunter World’de Deviljho bulmanın en hızlı yolu, dünya haritasını Astera’dan açmak ve imlecinizi oyunun menüdeki farklı alanları etrafında hareket ettirmektir. Yakından bakarsanız, ekranın sağ tarafında bir sekme belirir ve içinde o anda içeride olan canavarları bulacaksınız. Tanımlanamayan bir canavar simgesi bulursanız ve “???” yazıyorsa Deviljho buldunuz demektir. Tam yerini bulmak için ayak izlerini takip etmeniz gerekecek. Soru işaretlerini hiçbir haritada bulamadınız mı? O halde çıkın ve tekrar deneyin.

Monster Hunter World’de Yeni Pelerin Bulma

Monster Hunter World'de Deviljho

İstediğiniz Vangis setini oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm malzemeleri elde etmek adına, onu görev tahtasında bir görev hedefi olarak görmek isteyeceksiniz. Deviljho ile ilk karşılaşmanızdan sonra Astera’ya geri dönün ve haritada mavi ünlem işareti simgesine bakın.nnDeviljho’yu avlamanıza, yakalamanıza veya yeni tespit etmenize bakılmaksızın, İngilizce versiyonunda size özel bir görev verilecektir. İlerlemek için şiddetli canavarın araştırma çubuğunun seviyesini yükseltmeniz ya da bulduğunuz birini avlamanız veya yakalamanız gerekecek.

Özel görevi tamamladığınızda, sizi ejderha salgınından koruyan, ejderha elemental hasarını azaltan ve ejderha elemental saldırınızı artıran “Dragonproof Mantle”ın kilidini açacaksınız.nnhttps://www.youtube.com/watch?v=LE3kj5B_S-c&feature=emb_titlennYukarıda, Monster Hunter: World topluluğunun değerli bir üyesi olan ArekkzGaming’in videosunda Deviljho’nun tüm silah ve zırh teçhizatını ve yeteneklerini görebilirsiniz.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir