gs9pO8

Mobil Oyun Önerileri 2022

Mobil oyun önerileri, cep telefonunda oyun oynamayı sevenler için harika seçenekler sunuyor. Cep telefonları dünyasında, bu oyunların çoğu, çok oyunculu modlara yüksek oranda odaklanıyor, ancak tek başınıza keyfini çıkarabileceğiniz diğer oyunları da listeye dahil ediyoruz. Listeyi olabildiğince çeşitli hale getirmeye çalıştık. İşte en iyi mobil oyunlar…

Alto’s Odyssey

mobil oyun onerileri 1

Bu, Alto’s Odyssey’nin öncekinden iyi olan her şeyi aldığı ve geliştirdiği, mobil oyunlarda bulabileceğiniz en iyi grafiklerden birini koruduğu ve bazı yeni mekanikler eklediği Alto destanıdır. Karakteriniz bir dağdan aşağı kaymak zorunda ve onu mümkün olduğunca uzağa götürmeniz gerekiyor. Bunu yapmak için, uçurumlardan atlamaktan halatlar ve sarmaşıklar üzerinde taşlamaya kadar çeşitli engellerden kaçınmanız ve karakteri ve yeteneklerini geliştirmeniz gerekecek.

Among Us

mobil oyun onerileri 2

Mobil oyun önerileri arasında bir diğeri de Among Us oluyor. Çok oyunculu oyunlardaki en büyük hitlerden biri. Çok oyunculu bir gemidesiniz ve birinizin diğerlerini öldürmesi, geri kalanların ise başka görevleri yapması gerekiyor.

Brawl Stars

mobil oyun onerileri 3

Brawl Stars, akıllı telefonda oynamak için uyarlanmış kontrollere sahip olmasına rağmen, PC MOBA’larından ilham alan bir kavgacı nişancı oyunudur. İçinde, üç kişiden oluşan iki ekip karşı karşıya geliyor ve bunu, saklanmak için hareket edebileceğiniz veya farklı taktikler deneyebileceğiniz bir senaryoda yapıyorlar.nnOyun size en uygun olanı seçebilmeniz ya da en çok beğendiğinize uyum sağlayabilmeniz için her biri kendi yeteneklerine sahip yaklaşık yirmi karakter sunuyor. Bu karakterlerin her birinin, kime karşı olduğunuza bağlı olarak farklı stratejiler geliştirmenize olanak tanıyan ana ve ikincil yetenekleri vardır.

Call of Duty Mobile

mobil oyun onerileri 4

Mobil oyun önerileri listesi Call of Duty Mobile ile devam ediyor. Özelleştirilebilir kontroller, oyun oynarken sesli ve yazılı sohbet ve ayrıca 3D grafikler ve iyi bir ses düzeyi ile harika bir deneyim sunuyor. Birkaç oyun moduna sahip çok oyunculu bir oyundur. Ücretsiz bir nişancı oyunudur.

Cash Royale

mobil oyun onerileri 5

Bu oyun yıllardır sektördeki en yüksek hasılat yapan oyunlardan biri olmuştur. Kendi kulelerimizi korurken düşmanın kulelerini yok etmek için kart şeklinde kullandığımız farklı savaşçıları ve silahları kullanarak savaşlara dahil olmamız gereken bir oyundur.

Diablo Immortal

mobil oyun onerileri 6

Birçoğu tarafından nefret edilen ve bazıları tarafından sevilen bir oyundur. Bu hala oynanabilecek ve üzerinde saatler geçirilebilecek mükemmel bir oyun seçeneğidir. Ücretsiz bir tabana sahip, ancak avantajlar elde etmek için bir mikro ödeme sistemi ile oynamak gerekir. RPG dokunuşlu aksiyon oyunlarını seviyorsanız muhtemelen seveceğiniz iyi bir uyarlama diyebiliriz.

FIFA Mobile

mobil oyun onerileri 7

Mobil oyun önerileri arasında yer alan FIFA Mobile de oldukça popüler. FIFA Mobile, günümüzün en iyi futbol oyunlarından biri olan FIFA’ya bir ömür boyu mümkün olan en yakın deneyimi getirmeye çalışıyor. Günlük ödüller ve bonuslar, çok sayıda etkinlik ile dikkat çekiyor.

Genshin Impact

mobil oyun onerileri 8

Genshin Impact, The Legend of Zelda: Breath of the Wild’dan belirgin şekilde etkilenen açık bir dünyaya ve grafik estetiğine sahip, çevrimiçi RPG türünün ağır toplarından biridir. Oyun aynı zamanda mobilde de büyük bir başarı elde etmiştir. Hikayesi bizi yedi elementin aktığı ve birleştiği Teyvat adlı bir fantezi dünyasına götürüyor. Bir özelliği de çoklu oyun modu olmasına rağmen, isterseniz tek başınıza oynayabilecek olmanızdır. Geri kalanı için iyi bir hikaye, keşfedilecek bir sürü harita, aksiyon dolu, işlenmiş bir savaş sistemi ve hoş bir estetik bulacaksınız.

Hearthstone

mobil oyun onerileri 9

Mobil oyun önerileri listesinde Hearthstone da var. Hearthstone, bir çağa damgasını vuran ve oyuncuları etkileyen bir oyundur. 2014 yılında piyasaya sürüldü ve bugün hala en iyiler arasındadır. Kartlar aracılığıyla diğer rakiplerle karşılaştığınız çok oyunculu bir oyun türüdür. Her birinin oyunlarla gelişen kendi destesi var. Oyun size türün tüm özelliklerini sunacak, her birinin kendine has özellikleri olan kartlar ve kendine has özellikleriyle seçebileceğiniz farklı kahramanlar var.

Legends of Runeterra

mobil oyun onerileri 10

League of Legends evreninde geçen bir kart oyunudur. Bu yüzden oyundan birçok tanınmış karakter çıkacaktır. Maçlar birebir, her oyuncu destesinden rastgele seçilen dört kartla oynanır. İlk önce kartları atabileceğiniz bir ön aşamaya geçeceksiniz ve ardından her oyuncu bir mana puanı alacak ve kimin saldıracağına ve kimin savunacağına karar verilecek. Bunun için her birinin kendine özgü maliyeti olan şampiyonların, takipçilerin ve büyülerin kartlarını kullanabileceksiniz.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir