Mario Kart 8 Deluxe 1 image912w 1

Mario Party 3, Nintendo Switch Çevrimiçi Genişlemesinin Çıkış Tarihini Aldı

Tarihi Mario Party serisinin üçüncü oyunu nihayet bu Ekim ayının sonlarında Nintendo Switch Çevrimiçi Genişletme Paketine doğru yola çıkıyor. Son olarak Mario Party 3, Nintendo 64 serisindeki üçlemeyi tamamlayarak 27 Ekim’de Nintendo Switch Online Genişletme Paketine geliyor. Önceki girişler kadar iyi karşılanmasa da hayranlar Mario Party 3’ü bağımlılık yaratan mini oyunlar ve benzersiz oyun tahtalarıyla hala değerli bir eklenti olarak görüyor.

nintendo switch kuew4ifbarptan11

GameCube oyunları Switch Online için onaylanmamış olsa da hayranlar, temel DS oyunlarının ve gelecekte gelecek diğer oyunların dahil edilmesi konusunda umutlu.

Mario Party 3 Nintendo Switch’te!

Hayranların favorisi Nintendo 64 çok oyunculu oyunu Mario Party 3, sonunda Nintendo Switch Çevrimiçi Genişletme Paketi hizmetine sunuluyor. Mario Party 3, Nintendo’nun Switch Online hizmetine geleceğini vaat ettiği birkaç oyundan biri, ancak şimdi parti oyunu serisinin üçüncü girişinin nihayet resmi bir tarihi varmış gibi görünüyor.

Nintendo Switch Online, oyuncuların diğer özelliklerin yanı sıra çevrimiçi çok oyunculu oyunlara ve klasik Nintendo konsollarındaki oyun kitaplığına erişim için yıllık ücret ödediği bir abonelik hizmetidir. Temel abonelik katmanında NES, SNES ve orijinal Game Boy gibi konsollardan düzinelerce oyun yer alıyor. Genişletme Paketi yukarıda bahsedilen tüm konsolları içerir ve ayrıca ek bir ücret karşılığında Nintendo 64, Game Boy Advance ve Sega Genesis‘e de eklenir.

maxresdefault 32

Nintendo, konsollarının her biri için seçilmiş bir oyun kütüphanesi içerir ve her ay daha fazlasını ekler. Bu hafta hizmet nihayet hayranlara klasik bir parti oyununa erişim sağlıyor.

Nintendo 64 oyunu Mario Party 3, 27 Ekim’de Nintendo Switch Online Genişletme Paketi’ne geliyor. Oyun, Cuma günü yapılacak güncelleme sonrasında Nintendo 64 uygulamasında satışa sunulacak. Nintendo 64 üçlemesinin son oyunu, hizmette halihazırda yer alan ilk iki oyuna katılacak.

Mario Party 3, Excitebike 64‘ün Ağustos ayında Nintendo Switch Çevrimiçi Genişletme Paketine gelmesinden bu yana eklenen ilk Nintendo 64 oyunu.

Serinin önceki iki oyunu kadar iyi karşılanmasa da Mario Party 3, bağımlılık yaratan eğlenceli mini oyunlar ve benzersiz oyun tahtalarıyla hayranlar tarafından hâlâ hizmete değerli bir eklenti olarak görülüyor. 1080 Snowboarding, hayranların Nintendo’nun Switch Online’a eklemesini beklediği duyurulan bir başka oyun, ancak ekstrem spor yarışçısının çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

Hizmet, en iyi retro oyunlardan bazılarını hızlı bir şekilde dolduruyor, ancak Nintendo, GameCube oyunlarını Switch Online’a getirme konusunda hala taahhütte bulunmuyor. Paper Mario: The Thousand-Year Door gibi oyunların yeniden yapımı ve Metroid Prime’ın konsol için yeniden düzenlenmesi nedeniyle hayranlar, Nintendo’nun Nintendo 64 ile duracağından endişe ediyor. Ancak hizmetin gidebileceği başka yönler de var.

a 1

Yüzlerce harika oyunla, Nintendo Switch Online kütüphanesi için hazır çok sayıda temel DS Oyunu bulunmaktadır. Mevcut konsolların uygulamalarında hala açıkların bulunduğunu belirtmeye bile gerek yok. Örneğin, temel Pokemon RPG’leri hem Game Boy hem de Game Boy Advance uygulamalarında memnuniyetle karşılanacaktır. Yine de Nintendo’nun tarihi kütüphanesinde pek çok klasik oyun varken, hizmete bundan sonra ne geleceğini görmek heyecan verici olacak.

Mario Party 3, 27 Ekim 2023‘te Nintendo Switch Çevrimiçi Genişletme Paketi hizmetine geliyor.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir