mafia 3 hangar 13 crime wallpaper preview

Mafia 4 Yolda, Hangar 13 Onayladı!

Hangar 13, yeni bir Mafia oyunu yaptığını onayladı. Yeni yapımın Mafia serisinin devamı olduğu düşünülüyor. Serinin 20. yıl kutlamasında bir röportajda yeni bir Mafia oyununun geliştirildiği onaylandı. Serideki diğer oyunlar gibi açık dünya olacak olan yeni oyun bir devam oyunu olabilir.

Hangar 13, Mafia 4’ü Geliştiriyor

Stüdyonun genel müdürü olan Roman Hladik “Yeni bir Mafia projesine başladığımızı onayladığım için mutluluk duyuyorum” diye açıklama yaptı. Açıklamasında bir şey paylaşmadıklarını ama yeni hikayeler ile oyuncuları eğlendirmek istediklerini de belirtti.

mafia 4

Kotaku tarafından da yılın başlarında yayınlanan bir rapora göre bu Mafıa 4’e işaretler çok fazlaydı. 2016’de çıkan son oyun Mafia 3, serinin diğer oyunlarına kıyasla daha az sevilmişti ve serinin rafa kaldırıldığı düşünülmüştü fakat geçtiğimiz dönemlerde remake ve remastered sürümler ile seri tekrar canlandırıldı. Mafia 4 ile ilgili yeni detaylar geldikçe sitemiz üzerinden sizlere yayınlamaya devam edeceğiz. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalmayı unutmayın.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir