d0e9fe568fd2c021f5593b0225249b29a8d36c4d

Lords of the Fallen Hushed Saint Nasıl Yenilir?

Lords of the Fallen‘a yönelik bu hızlı boss dövüşü rehberiyle Hushed Saint’i tam anlamıyla yüksek atından nasıl düşüreceğinizi öğrenin.

1335781

Lords of the Fallen’daki Hushed Saint, fethedilmesi zor bir boss savaşıdır. Bu kadim süvarinin hareket kabiliyeti avantajı vardır ve normal yollarla atına yetişmek neredeyse imkansızdır. Ancak oyuncular bu gücü Hushed Saint‘e karşı kullanabilirler, bu da dövüşün en karmaşık kısmının üstesinden gelmeyi çok daha kolay hale getirir. Hushed Saint’e karşı koymanın içerdiği hilelere rağmen, bu Düşmüşlerin Lordları patronu hiç de kolay değil.

Düello yapılması en zor boss olmayabilir ancak yine de oyuncunun reflekslerini ve dövüş becerilerini belli bir dereceye kadar test edecek. İşte onu nasıl yeneceğinizi sizlerle paylaşacağız.

lords of the fallen 524

Lords of the Fallen Hushed Saint Rehberi

İlk olarak, bu boss’u önemli ölçüde kolaylaştırmak için oyuncular bir arkadaşlarını çağırmalı veya savaşta kendilerine yardımcı olması için Iron Wayfarer’ı aramalıdır. Savaşta büyük bir çekiç kullanıyor ve bu, Hushed Saint’in dengesini bozmada çok etkili. Savaş, Hushed Saint’in güvenilir atına binmesiyle başlar.

Teberini mermi veya mızrak olarak kullanarak oyunculara hücum edecek ve saldıracak. Hushed Saint’i yüksek atından düşürmek için Umbral Lamp’i çıkarın ve arenada dolaşan ortam parazitlerini arayın. Patron hücum ettiğinde oyuncular kendilerini ve patronu parazitlerden birinin arasına koymalıdır. Patlatmak için paraziti çekin ve boss’u yere fırlatın.

dark crusader the 2560x1080 9709

Hushed Saint yere düştüğünde kalkanı ve teberiyle savaşır. Saldırılarını atlatmak ve savuşturmak oldukça kolaydır ancak bu hasar pencereleri oldukça sınırlıdır. Yakında suya dalacak ve atının üzerinde yeniden ortaya çıkacak. Onu tekrar vurun ve ölene kadar işlemi tekrarlayın.

Patronun sağlığı yarı yarıya düştüğünde, daha hızlı ve daha az tahmin edilebilir saldırılar kullanmaya başlayacak ve bu da onu önemli ölçüde daha öldürücü hale getirecek. Ancak ata binmeye daha az güvenecek, bu nedenle oyuncuların atlatmak ve karşı koymak için kendi becerilerine güvenmeleri gerekecek. Hushed Saint’in duruşu kolayca bozulabileceğinden, burada ağır bir silah kullanılması şiddetle tavsiye edilir.

Tek elli silah kullanan oyuncular, ağır yüklü saldırıları sık sık kullanmaya çalışmalıdır, ancak yalnızca güvenli olduğunda. Eğer Demir Yolcu hayattaysa, boss’u şaşırtmaya yardımcı olacak ve onu bir dizi darbeye açık hale getirecek. Dövüşe başlamadan önce silahların yükseltildiğinden emin olun. Umbral’de kavgaya başlamayın.

Wallpaper Warden

Bu sadece sağlığı israf etmekle kalmaz, aynı zamanda oyuncuların öldürüldükten sonra yeniden canlanma şansını da engeller. Parazitleri patlatmak için Axiom’dayken Umbral Lamp’i normal şekilde kullanmak çok daha iyidir.

Lords of the Fallen’ı PC, PS5, ve Xbox Series X/S oynayabilirsiniz.

İyi eğlenceler.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir