Neeko Cosplay Star Guardian Neeko Costume Product Etails 16 1024x604 1

LoL Mavi Öz Mağazası Ne Zaman Gelecek?

Mavi Öz Mağazası, birçok League of Legends oyuncusu tarafından merak ve heyecanla bekleniyor. Oyun içinden ücretsiz sahip oldukları mavi özlerle şampiyon, rün ve ekstra içerikleri satın almak isteyen oyuncular yalnızca yılda 2 kere gelen mavi öz mağazasını bekliyor. Peki ya Mavi Öz Mağazası Ne Zaman Gelecek? Mavi Öz Nedir?

Mavi Öz Nedir?nnMavi Öz, League of Legends oyuncularının alışveriş için kullanabileceği 2 ana para biriminden biridir. Diğer para birimi Riot Points yani RP’nin aksine oyuncular, Mavi Öz için ödeme yapmazlar. Oyunu oynayarak kolayca biriktirebilirler.nnMavi Öz İle Neler Alınabilir?

  • Şampiyon satın alabilirsiniz.
  • Ek rün sayfaları satın alabilirsiniz.
  • Şampiyonunuzun ustalığını 6. ve 7. seviyelere yükseltebilirsiniz.
  • Renk satın alabilirsiniz.
  • Mavi Öz özel içeriklerinden faydalanabilirsiniz.
  • Sihirdar adınızı değiştirebilirsiniz.

Bunlar gibi League of Legends evreninde satın alabileceğiniz birçok şeyde kullanabileceğiniz mavi öz, oyuna para veremeyen oyuncular için ücretsiz şekilde tüm bu avantajlardan faydalanmanızı sağlıyor.essence

Mavi Öz Nasıl Kasılır?nnOyunculara tüm bu avantajları sağlayan Mavi Özü kasmaksa o kadar kolay değil. Oyunu ne kadar çok oynarsanız o kadar çok mavi öz kazanabilirsiniz.

  • Her seviye atladığınızda aldığınız şampiyon kapsüllerinden çıkan şampiyonları mavi öze dönüştürebilir ve 90 mavi özle 1560 mavi öz arasında kazanç sağlayabilirsiniz.
  • Her gün aldığınız ilk galibiyette 50 mavi öz kazanırsınız.
  • Hextech anahtarı biriktirerek Hextech sandıklarından açarsanız %20 oranında şampiyon çıkarabilirsiniz. Hextech sandıklarından çıkan şampiyonları dönüştürerek en az 960 mavi öz kazanabilirsiniz.
  • Sıkça oyuna gelen görevleri yaparak mavi öz sahibi olabilirsiniz. Pulsefire gibi etkinliklerle beraber gelen görevleri yaparak 800 ile 6300 arasında mavi öz kazanabilirsiniz.
  • Etkinlik sembollerini dönüştürerek dönüştürerek mavi öz elde edebilirsiniz. 1 etkinlik sembolü 10 mavi öz verir. Event Pass alıp 2000 jeton toplarsanız 20.000 mavi öz kazanabilirsiniz

Mavi Öz Mağazası Ne Zaman Gelecek? Mağazanın ne zaman geleceği tüm oyuncular için büyük bir merak konusu. En son 23 Haziran 2022 tarihinde yayımlanan 12.12 yama notları ile birlikte gelmişti.

Sezon başı ve sezon ortası olmak üzere yılda sadece 2 kere gelen mavi öz mağazasının tekrardan ne zaman geleceği merak konusu.nnLoL Mavi Öz Mağazası Ne Zaman Gelecek? makalemizde sizlere mavi öz ve mavi öz mağazası hakkında bilgi verdik.

Daha çok League of Legends içerikleri için sitemizi takip edebilirsiniz.

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir