Lies of P İlk DLC Genişlemesini Tanıtıyor

Lies of P, Souls Like aksiyon RPG‘sinin ilk DLC’sine ilişkin bilgilerin yanı sıra, oyunun gelecek yamasına ilişkin ayrıntıları da paylaşıyor. Lies of P’nin yönetmeni, Pinokyo’nun insan olmaya çalışırken Krat şehrinde maceralarını sürdürecek olan oyun için yakında çıkacak bir DLC’nin tanıtımını yaptı. Lies of P, piyasaya sürülmesinden sonraki bir ay içinde bir milyondan fazla satarak ticari bir başarı elde etti ve şu anda en iyi Soulslike oyunlarından biri olarak kabul ediliyor.

lop oo 1686233109773

DLC’nin yanı sıra, Kasım ayında yayınlanacak bir yama da hazırlanacak; bu yama silahları dengeleyecek ve Pinokyo’ya varsayılan beceri olarak Rising Dodge yeteneğini vererek oyunun ilk aşamalarında daha kolay bir zorluk seviyesi sunacak.

Lies of P’nin yönetmeni Ji Won Choi, Soulslike aksiyon RPG’si için yakında çıkacak bir DLC’nin tanıtımını yaptı. Bu DLC, insan olmanın bir yolunu bulmaya çalışan Pinokyo’nun Krat şehrinde maceralarını sürdüren Lies of P’nin ilk indirilebilir içeriği olacak.

Eylül 2023’te Güney Koreli oyun geliştirme stüdyosu Neowiz, Pinokyo masalının acımasız bir versiyonunda geçen bir aksiyon RPG’si olan Lies of P’nin piyasaya sürülmesiyle Soulslike türünde büyük bir etki yarattı. Benzersiz ortamı ve karmaşıklığı, Lies of P’yi ticari bir başarıya dönüştürdü ve piyasaya sürülmesinden sonra ayda bir milyonun üzerinde satış yaptı. Lies of P artık Wo Long: Fallen Dynasty, Remnant: From the Ashes ve yakın zamanda piyasaya sürülen Lords of the Fallen gibi popüler oyunlar arasında en iyi Soulslike oyunlarından biri olarak kabul ediliyor.

lies of p boss

Yönetmen Ji Won Choi, sekiz dakikadan fazla süren bir videoda, Lies of P’nin geleceği hakkında, oyunun ilk DLC’si ve gelecek yamasının içeriği hakkında ayrıntılar da dahil olmak üzere bilgiler paylaştı. Hayranlara Lies of P’yi büyük bir hit haline getirdikleri için teşekkür ettikten sonra Choi, Neowiz’in Soulslike aksiyon RPG’si için yakında çıkacak bir DLC üzerinde çalıştığını açıkladı ve Lies of P için bu ilk indirilebilir içeriğin tam içeriğini açıklayamasa da şunları paylaştı: DLC’den bazı çizimler. Videoda Choi, ekibin “en büyük önceliğinin DLC’yi geliştirmek ve devam filmi üzerinde çalışmak olduğunu” belirtiyor.

Çıkış tarihi gizemini koruyan Lies of P DLC’sinin yanı sıra Choi, bu Kasım ayında çıkacak yama hakkında bilgi paylaştı. Güncelleme, oyuncuların Weapon Assemble sisteminden daha iyi keyif almalarını sağlayacak ve özel silahlar üretmelerine olanak sağlayacak bir silah dengesi getirecek.

Lies of P’nin Kasım ayı yaması aynı zamanda Pinokyo’ya varsayılan bir beceri olarak Rising Dodge yeteneğini vererek oyunun ilk aşamalarındaki zorluk seviyesini hafifletmeyi amaçlıyor ve oyuncuların yetenek ağacı aracılığıyla bunun kilidini açmak zorunda kalmadan saldırılardan kaçmalarına olanak tanıyor.

20230612234326 1

‘En büyük önceliğimiz DLC’yi geliştirmek ve devamımız üzerinde çalışmak’

Neowiz şu anda saflarını doldurmak ve Lies of P dünyasını daha da geliştirmek için daha fazla üyeyi işe alıyor, bu da gelecekte daha fazla içeriğin bekleneceğine işaret ediyor. Stüdyo, Lies of P ile Wo Long: Fallen Dynasty arasında bir geçiş yapılacağını ve Puppet’s Sabre ve Etiquette’in Team Ninja’nın aksiyon RPG’sine getirileceğini duyurdu. Neowiz ayrıca, oyuncuların oyunun yaklaşan DLC’si hakkında daha fazla ayrıntı beklerken dinleyebilecekleri 60’tan fazla parça içeren, Lies of P’nin tüm müziklerinden oluşan bir film müziği koleksiyonu yayınlama niyetini de duyurdu.

 

Devamını Oku

Post navigation

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir